Wpis z mikrobloga

Gdzie szukać jakichś butów zimowych na wyprzedażach teraz? Sklepy stacjonarne, ale też internetowe? Widzieliście coś ciekawego? Przeglądałem Ryłko ale tam buty które mnie interesują kosztują 5 stów po przecenie więc troche grubo.

Teraz widze że modne sa te sztyblety wszędzie i w sumie byłyby ok gdyby były jakieś ocieplane i bez udziwnień klasyczne

Pic semi-rel

#modameska #ubierajsiezwykopem
źródło: comment_Kbo3RgVM70bGXvrdGqYAxItfDXnCUYP7.jpg
  • 6
@RaV_Oyabun: pic bardziej chodzi o to co najbardziej bym chciał niestety zdaje sobie sprawe że ciężko coś takiego dostać, a jak już to kosztują over miliony cebul, albo nie sa ocieplane w środku etc
@Szalom Sztyblety mają wstawki elastyczne po bokach cholewki i nie są wiązane. Picrel to zwykłe trzewiki.

Sprawdź Herringshoes.co.uk na przecenach, może TK Maxx coś będzie mieć. Zalando może coś mieć, może nie - zerknąć można.

Ocieplane są mniej popularne bo w zwykłych jak zimno to zakładasz ciepła skarpetę wełniana, jak ciepło to zwykłą bawełnianą. Ocieplane - tylko na niskie temperatury. W takie jak teraz nie wyobrażam sobie ocieplanych.
@Szalom: ocieplane buty kiedy za oknem jest 0 stopni? Weź ubierz 2 pary skarpetek albo wełniane, przecież to umrzeć idzie. Ja bym szukał w TK Maxx jak bardzo chcesz polecieć po cenie, tylko patrz na jakość bo z tym bywa różnie