Wpis z mikrobloga

@normanos: nie dziwi mnie to nic a nic. Nie jestem #15k programisto, ale tez mam spory wybor pracy w PL i za granica. Smog w #krk byl u mnie na drugim miejscu w wadach, na liscie 'za i przeciw' odnosnie emigracji. I stanelo na tym ze jednak spieprzam, miedzy innymi wlasnie temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@normanos: w sumie genialna reklama :P gdyby mnie nie trzymało kilka rzeczy w Krakowie to bym przemyślał przeprowadzke po zobaczeniu tego plakatu
  • Odpowiedz
@longstar: nie spotkałem się, żeby hr kiedykolwiek ingerował w sprawy marketerow. A kreacja jak kreacja, jeżeli stopa zwrotu za zatrudnionych programistów będzie wyższa niż poniesione koszty, tzn, ze działa.
  • Odpowiedz
@normanos: No nie chcę rozczarować mieszkańców Trójmiasta, ale oni tam mają problemy zanieczyszczeniem, w tym toksyczne gazy znad Bałtyku. Co jakiś czas też wraca sprawa zanieczyszczeń gleby pod trójmiastem. Pamiętam, że chodzi o pestycydy, ale też jakieś inne toksyny, toksyczne odpady składowane przez lata przez jakąś firmę nad zatoką. Musiałbym poszukać. Także tego, wolałbym chyba jednak inne miasto wybrać.
@Pangalaktyczny-Gardlogrzmot: Możesz powiedzieć kumplowi, że się nieco wygłupił
@
  • Odpowiedz
chodzi o hałdę fosfogipsu


@Trebboe: O właśnie, tego szukałem. Dzięki. Dla mnie ktoś, kto się przeniósł do Gdańska dla zdrowia - jest, niestety, naiwnym durniem.
  • Odpowiedz