Wpis z mikrobloga

@normanos: co znaczy robią co mogą? To realny benefit który ludzi zachęca do skorzystania z oferty pracy xDDD

Jak przestaniecie tam tak smrodzić to może przestaną wam ludzie z miasta uciekać, lol
  • Odpowiedz
@normanos: W sumie #krakow najładniejszym i najlepszym miastem w Polsce ale na czas zimy zarabiając tyle co programista pracował bym zdalnie z Gdańska a najlepiej Tajlandii :D
Kurdę jak sobie pomyślę to musi być wygranko życia pracować w Polsce od maja do września kiedy jest zajebiście i ładnie i ciepło i git majonez a później zdalnie z jakiegoś ciepłego kraju :D #chcetak
  • Odpowiedz
@normanos: Co w tym dziwnego, skoro smog działa bardzo niekorzystnie na układ oddechowy i ma niekorzystny wpływ na przewidywaną długość życia. Jeśli dla kogoś to ważne to powinien rozważyć wyjazd z południa Polski.
  • Odpowiedz
@maze: Myślałem nad tym xD
Programowanie nie pykło i przez nie rzuciłem studia, biznesu prowadzić nie umiem i nie chce - nie lubię papierkologii. Muszę ogarnąć jakieś usługi z działu it które da radę się nauczyć i na tym zarabiać :> bo serwis komputerowy to coś co lubię robić ale nie idzie na tym zarobić :<
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: nie wiem, strzelam, ja na boku dzialam w dietetyce i treningach oprocz zwyklej pracy i to chcialbym robic full etat ale jeszcze mam duzo do zrobienia
  • Odpowiedz
@maze: Hmm nie próbowałem poza jakimiś prostymi stronkami w htmlu. Wydaje mi się jednak że web developerka to trochę jak programowanie ;d? Dream job to byłby staż na początek w jakiejś większej firmie chodzę naprawiam kompy, serwisuje sprzęt, podłaczam internety, po ogarnięciu ogarniam serwer takie coś jest najfajniejsze moim zdaniem :D
  • Odpowiedz