Wpis z mikrobloga

Trailer jednej z najlepszych gier wszechczasów który od 13 lat za każdym razem wywołuje u mnie ciary na plecach.
Wartka akcja, kozacka muzyka, wylewająca się z ekranu ilość contentu, a przede wszystkim WSZYSTKO WIDOCZNE W TRAILERZE POJAWIA SIĘ W GRZE
#gry #staregry #rayman #nostalgia
E.....L - Trailer jednej z najlepszych gier wszechczasów który od 13 lat za każdym ra...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EscPL ALE nie wiem czy wiesz, że Ancel niedawno powiedział, że po skończeniu aktualnych projektów będzie brać się właśnie za nowego, trójwymiarowego Raymana.
  • Odpowiedz
@EscPL: Jestem fanatykiem Raymana 3 jak każda szanująca się osoba, która w niego grała, więc leci plus ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jeśli chodzi o zawartość z gry w trailerze to cóż, akurat wybrałeś późny trailer, na YT można znaleźć kilka wcześniejszych, gdzie modele postaci i efekty cząsteczkowe się nieco różnią (przypominają bardziej te z dwójki), ale i tak to, co twórcy porzucili, zostało wycięte na
  • Odpowiedz
@william_de_worde Grałeś w Raymany na GBA? Każdy bez wyjątku jest świetny, a Hoodlum's Revenge to nawet sequel fabularny trójki. Ale moim ulubionym Raymanem wciąż pozostaje dwójka, najlepiej Revolution z PS2. Czekam na porządny remake na poziomie np. Ratchet & Clank, ale bardzo możliwe że się nie doczekam :/ Tamten klimat był niesamowity, imo najlepsza platformówka.
  • Odpowiedz
@BigBadBat: Raymany na GBA mnie ominęły ( ͡° ʖ̯ ͡°), a też słyszałem o nich wiele dobrego. Niestety GBA nigdy nie miałem, a do emulacji mnie nie ciągnie, może obejrzę let's play na tubie (tak zrobiłem np. z Dante's Inferno na PS3/X360 których nie mam) z braku czasu. A Revolution to faktycznie legenda, dla niej (i nie tylko) kupiłem używaną PS2 w 2016 roku i to
williamdeworde - @BigBadBat: Raymany na GBA mnie ominęły ( ͡° ʖ̯ ͡°), a też słyszałem...
  • Odpowiedz
@william_de_worde Oooo dzięki wielkie, na pewno obejrzę! Btw polecałbym jednak sprawdzić emulację, gra w gry GBA na telefonie to czysta przyjemność.

A i jeszcze co do trójki to strasznie zawiodłem się na remasterze z PS3/X360 (Rayman 3 HD), rozdzielczość 720p, trofea i jakaś śmieszna galeria artów z Origins to śmieszne zmiany, szczególnie dodając do tego problemy z dźwiękiem i wycięte "wideo lekcje" Hoodlumów.
  • Odpowiedz
@EscPL Bierz bierz, jest też w amerykańskim PS Store w formie klasyka PS2 na PS3 jak coś, do kompletu z Areną. Otwarty świat, ładniejsza grafika, więcej postaci/przeciwników/poziomów, ogółem więcej, ładniej, lepiej :D Czasami tylko potrafi zgubić klatki.
  • Odpowiedz
@EscPL Pamiętam jak to wychodziło XD Ale nigdy nie zainteresowało mnie właśnie przez wydanie, nie podoba mi się. Ale zainspirowałeś mnie żeby uzupełnić kolekcję, głównie brakuje mi Rush i M/Areny w pudełkach, odpowiednio na PS1 i PS2. Wersje GBA ograne niestety tylko na emulatorze, ale może kiedyś się poprawię xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BigBadBat Osobiście oprócz tego co wymieniłem miałem Rayman M i korliki ale sprzedałem. Na PS1 mam dwójkę od kumpla który mi ją dał i nigdy nie chciał jej spowrotem, mimo że chciałem mu ją oddać :D
A poza tym Origins i Legends na Steamie
  • Odpowiedz
@EscPL Legends wciąż przede mną, a Origins muszę dokończyć, jakoś nie mogłem do końca się przekonać do tej formuły, o wiele bardziej podeszła mi na telefonie, Jungle Run i Fiesta Run skończyłem, Adventures nie bo w-----a mnie wołanie o portfel :p
  • Odpowiedz