Wpis z mikrobloga

Skonczylem swoja pierwsza Lige Weekendowa. Gold 3 wbity, bilans 18-12. Tych 10 meczow nie bylem w stanie dograc przez brak czasu. Z 12 porazek tylko w 3 meczach przeciwnik miazdzyl mnie skillem, pozostale byly wyrownane w miare. Mogl pomagac mi fakt, ze byc moze rywale powyprzedawali zespoly w obliczu krachu, ja tego nie zrobilem. Podsumowujac: jestem zadowolony bo celem byl Silver 2, ale dla samego siebie polecialem dalej.

Gralo sie bardzo przyjemnie. Dwie rzeczy mnie tylko wnerwialy: w niektorych spotkaniach bramkarz przeciwnika bronil wszystko jak w transie oraz naduzywanie wysokopace’owych zawodnikow, zwlaszcza jako zmiennikow. A tak to jakosc polaczenia nienaganna, ani razu mnie nie wywalilo, przeciwnicy poza koncowkami nie grali na czas, tylko raz ktos mnie zdubowal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam sie nie wczuwac i grac na luzie, z przerwami, zaufac swoim graczom. Dlatego za tydzien tez postaram sie wbic Silvera 2. A jak uda sie przypadkiem cos wiecej, to fajnie.

#fut #fifa18
Pobierz V.....n - Skonczylem swoja pierwsza Lige Weekendowa. Gold 3 wbity, bilans 18-12. Tych...
źródło: comment_yWrNGWPrzaWfVfnTUet5mWe91eqj4lci.jpg
  • 9
@czuczer: o nie, zdecydowanie na co innego weekend poswiecilem. 30 meczow to 3x2,5h, czyli w zasadzie jedna sesja w moim przypadku zwykle pozno wieczorem/w nocy. No i wszystko skracaly okazyjne rage quity przeciwnikow. Ale dzieki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veyn: pewnie było łatwiej niż w eliminacjach :) jednak wstrzymał bym się co do dawania rad typu grać spokojnie, ufac swoim zawodnikom :) większość nie ma możliwości albo nie chce grać w nocy a jednak gra w ciągu dnia w weekend wygląda całkiem inaczej niż po 23 :) i nawet mistrz zen nie jest w stanie patrzeć jak jego Vieira mijamy jest jak pachołek, obrona stoi bez ruchu a Henry jest
@PatusiaNiusia: @Veyn: i jedna rada - nie warto grać w piątek z rana XD składy, na jakie grałem, to pierwszy raz na oczy widziałem - toty, ikony, ify, ogólnie składy po kilka milionów no i ludzie z dobrym skillem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kcpi: też słyszałem, żeby nie grać w piątek od rana, ale ciekawość nie dawała mi spokoju...
Tak więc zacząłem od samego rana i po 10 meczach miałem bilans 8-2. Każdego dnia było gorzej i skończyłem na 18 zwycięstwach. W pt rano nie trafiłem, żadnych IFów, IKON itp
@madridistas86: to u mnie na odwrót. Chyba bilans 2-8 miałem XD dopiero pózniej jakieś normalne składy były, chyba, że wtedy już dobierało pod mój niski poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veyn: no to graty :) no niestety czesto problemem do wbicia lepszej rangi nie jest skill a ilosc meczow. I jeszcze taki tip nigdy nie wychodz z meczu. Wczoraj gralem z typem ze skladem ovr80 i na 5 strzalow mial 5 goli od poprzeczek lub slupkow. Od 75 minuty handicap juz puscil i udalo sie wyrownac, a w dogrywce wygrac. Wiec albo handicap pojawia sie i znika ( ͡° ͜