Wpis z mikrobloga

ja Ci mówię o praktyce i różnicy między lejkiem nałożonym po wykorzystaniu pakietu wynikającego z umowy i po wykorzystaniu Nielimitowanych GB.

@kokosanki: nie do końca rozumiem, ale jeśli masz na myśli różnicę między abonamentem a pakietem w pre-paid, to u mnie wygląda to tak samo pod względem ograniczenia prędkości.
Zresztą, dla mnie nie ma to znaczenia, bo nie chodzi mi zupełnie o to jak działa usługa, tylko o to w
  • Odpowiedz
@Krupier: Tak jak pisałem, nie o tym jest ten wpis.
Mi na początku w ogóle nie limitowali, a teraz zawsze przycinają do ok 32/64kb/s, kiedyś nawet zgłosiłem to ale opisali że zapis 1Mb/s to prędkość maksymalna. I oczywiście mają rację, nie neguję tego. Tak więc ciesz się jeśli masz te 2Mb/s, ale miej świadomość że zawsze może być mniej.
  • Odpowiedz
@mmbator oni ograniczają tak tę prędkość, że to i tak już nie masz internetu bo ładuje się 2 min, po czym informuje, że przekroczono czas połączenia
  • Odpowiedz
@Dzonzi: oczywiście, że nie :)
Nie chce mi się zaglądać do regulaminu, ale strzelając, że ograniczenie jest w teorii do 1Mb/s to nie pobierzesz więcej niż ok. 350GB miesięcznie (30+((0,125×60×60×24*30)/1024)). Nawet jeśli jest do 2Mb/s to i tak byś nawet w teorii TB nie pobrał. I dobrze wiesz, że nie o to chodzi :)
  • Odpowiedz