Wpis z mikrobloga

@mmbator Miałem LTE przez rok. Po użyciu 15gb prędkość spadała do 5mb/s wiec aż tak źle nie jest. Marketing LTE jest kijowy ale co zrobisz jak infrastruktura nie wyrobi.
  • Odpowiedz
@mmbator nie słuchaj tych wszystkich madralinskich. Też mam zawsze z tym problem w play, zawsze się kloce z konsultantami.
Podobno już to zmienili, a ja jak przekrocze swój limit (7gb) i mam ograniczoną prędkość, to nie mogę odpalić najprostszej strony do sprawdzania rozkładu jazdy (ztm.waw.pl) więc jakie 1Mb/s?
  • Odpowiedz
@plackojad: A czy Ty rozumiesz, że jest tam napisane "bez limitu GB(czyli ilość danych) z pełną prędkością(czyli prędkość) do 30 GB(czyli jednak jest limit dancyh)"
  • Odpowiedz
@plackojad: @xqwzyts: "bez limitu GB z pełną prędkością do 30 GB"
To zdanie jest napisane jak byś wypożyczał samochód i miał "bez limitu kilometrów z pełną prędkością, do 300 kilometrów, potem prędkość ograniczona" czyli mam limit kilometrów w pełnej prędkości czy nie? Po prostu to zdanie jest zaprzeczeniem samym w sobie.
  • Odpowiedz
@mmbator: W ten sposób każdy nawet gigabitowy światłowód nie jest bez limitu bo maks co możesz pobrać w ciągu miesiąca to jakieś 330TB xD

Naucz się odróżniać limit danych od limitu prędkości
  • Odpowiedz
@Sadko: Określenie "bez limitu GB" odnosi się do łącznej ilości danych, jakie możesz wykorzystać, a nie tej, z której możesz skorzystać z pełną prędkością. Ze wspomnianego przez Ciebie auta te możesz korzystać po przekroczeniu 300 km.
  • Odpowiedz
@plackojad: ale w tym zdaniu jest napisane w jednym ciągu z bez limitu i z pełną prędkością. Tutaj nie chodzi o zasadę działania internetu w play bo ją każdy zna tylko o sens i logikę tego zdania.
  • Odpowiedz
Pracuję na słuchawce u pewnego dostawcy telewizji, w swojej ofercie mają również internet. I jest to samo, od pewnego pakietu jest LTE BEZ LIMITU W CENIE!!! klienci to łykają, myślą że jak wykorzystają pakiet podstawowy to dalej będą sobie hasać po necie. A tu dupa, bo jak jeszcze nadużyja "lte bez limitu", to im prędkość zwalnia, następnie dzwonią na infolinie i "hurr durr czymu mi internety nie działajo? Przecie mam el te
  • Odpowiedz