Wpis z mikrobloga

@mmbator: Czyli masz internet LTE do 30gb, a potem prędkość jest taka, że LTE nie musisz już używać. Czyli otrzymujesz LTE z limitem - kolejny taki przypadek a nasi urzędnicy mają na to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@mmbator traktowanie klientów jak idiotów byłoby ewentualnie wtedy, gdyby wzmianka o tym była w regulaminie. A tak, wszystko jest ładnie podane. GB masz bez limitu, tylko po 30 GB masz lejek, który dotyczy prędkości, a nie przesyłanych danych.
  • Odpowiedz
@petunya: @WektorWlasny: ale wy ogarniacie w ogóle jak to działa? Korzystaliście kiedyś z LTE?
Prędkość po przekroczeniu limitu spada zazwyczaj do max 1Mb/s (w umowie) a w praktyce jest to ok 32kb/s co w oznacza, że nie da się z niego sensownie korzystać do niczego.
  • Odpowiedz
  • 10
@mmbator Tak, od kilku lat korzystam tylko z takiego internetu. Z tym, że głównie nju mobile. Po przekroczeniu limitu (w Play) zazwyczaj kręci w okolicach 1mb/s.
  • Odpowiedz
@kokosanki: ale o czym Ty w ogóle mówisz, przecież zawsze decyduje to co masz zapisane w umowie i regulaminie, to co tu dałem to jest tylko screen ze strony a jakie są ograniczenia masz zapisane szczegółowo w regulaminach, zapewne wygląda podobnie jak to co ja mam, mogę się założyć że nie znajdziesz tam gwarantowanej prędkości, tylko np. "do 1Mb/s" lub "Max 1Mb//s"
  • Odpowiedz