Wpis z mikrobloga

@DywanTv: maruda z ciebie wielka .... chcesz się powiesić w samotności czy jak. Dobra w Polsce nie ma takich miejsc, wynika to głównie z tego że to obszary leśne no i w brew pozorom Polska to mocno zaludniony kraj. Są dwa rozwiązania twojego "problemu"

1. Słowacja - poszukaj sobie w necie chaty słowacja park poloniny. Tam będzie spis właśnie takich chat o jakich piszesz. Czasami to tylko baraki
2. Jedź w
@szczebrzeszyn09: Nie jestem pewny, czy to nie jest zbyt daleko. Dodatkowo no nie znam innego obcego języka niż angielski i podstawy hiszpańskiego, a nie jestem pewny czy się dogadam (liczylem na autostop). Dodatkowo jestem mlody (niedlugo dopiero 18-stka) i nie jestem pewny czy chce tak sam wyjeżdżać na Ukrainę.
Ale dzięki, jakby co, to się odezwę. Wszystkie jest w fazie planowania.
@DywanTv: jeśli chodzi o sudety to tak:
-w Karkonoszach jest sporo chatek tylko dostęp do nich ma cholera wie kto. Lista chatek jest w necie, trzeba koło tematu podreptać. Jest chatka AKT publicznie dostępna, tylko na samotność to tam możesz liczyć jedynie w tygodniu i to nie zawsze. Oczywiście poza chatarem.
- w górach bystrzyckich jest chatka, nigdy ta nie byłem chyba nie jest popularna
-w masywie śnieżnika jest chatka, tylko
Są. Oczywiście że są, jest ich pełno, lecz cześć jest zamieszkana na stałe przez ludzi wyjętych spod prawa. Generalnie chatek są dziesiątki w różnych miejscach, w różnym stanie. Kiedyś temat był bardzo popularny, dziś wymarł. Państwo, władza cześć usunęła z oczywistych względów.