Wpis z mikrobloga

Dzis na tarczy... 5/9 w klasie i 24/42 w generalce. Niby nie jest zle, ale mialem nadzieje na wiecej, tym bardziej ze na drugim przejezdzie wskoczylem wyzej o 10 sekund, widac brak rozjezdzenia...

Bylo dosyc mokro i na Race GC w sredniej mieszance braklo mi pewnosci jak bedzie sie trzymalo auto - jechalem jak pipa i taki tez byl wynik. Skrzynia (dzieki Stolarni Wojciech Jedrzejewski) mega - totalnie inne auto pod wzgledem przyspieszenia, co jednak nie zmienia faktu ze #!$%@? temat. No trudno - podejscie staralem sie miec raczej luzne, troche lipa bo wiem ze moglem byc szybszy, ale tak czasem jest.

A po zawodach (skroconyc) wysiadla stacyjka i aku... nie udalo sie odpalic ani na kable ani z pychu XD Na szczescie Colt Rally Team wraz z panami safeciarzami wepchneli furke na lawete co myslelismy ze bedzie niemozliwe, ale sie udalo XD Potem tylko polgodzinne kombinacje zeby wyprostowac auto na pace i zjechac u Szopcara i fajrancik :D

Reasumujac - w sumie jeden z najgorszych wyjazdow, chociaz jakiegos wstydu mega nie bylo. Wiem co trzeba poprawic ze mna i z autem. A teraz pora wziac sie do roboty.

----------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Wejdź na #snapchat rallyholic

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
  • 15
@m4rk: mam nadzieje :) troche jestem zawiedziony no bo kurde skrzynie mega, opony no gorzej bo zimno dzisiaj ale tez bez zlego a slaby wynik... no ale trudno, bywa
@SpalaczBenzyny: malo widac bo tylko maske i bledy xd Wrzuce jakos jutro przy kawce. Zaraz ide pod prysznic a potem pic piwo - za duzo nerwow przy tej awarii dzis... Chlopaki mega pomogli a ja jestem lzejszy o troche browarow xd