Wpis z mikrobloga

#pjongczang2018 ##!$%@?

Takie jeszcze moje #przemyslenia

1. Trenuj od małego jakąś niszową dyscyplinę zimową
2. Samemu musisz opłacić kosztowny sprzęt do treningów, dlatego korzystasz ze sprzętu z którego Norwegowie czy Amerykanie korzystali 25 lat temu
3. Niestety nikt nie opłaci ci 7 treningów w tygodniu z trenerem, więc spotykasz się z nim raz w tygodniu (co i tak robi za free) a 6 razy w tygodniu trenujesz sam
4. Nie trenujesz na profesjonalnym obiekcie bo takiego w Polsce nie ma, albo jest jeden w całym kraju, zatem ćwiczysz po jakichś krzywych leśnych górkach.
5. Nie poddajesz się, #!$%@? ostro każdego dnia, jest to twoja pasja i cel numer jeden
6. Musisz łączyć treningi z pracą zatem większość wolnego czasu poświęcasz na treningi
7. Tak! Wygrywasz Mistrzostwa Polski, działacze ci gratulują w nagrodę otrzymujesz kubek, smycz i czapkę z logiem Polskiego Związku Sportów Zimowych
8. Czas/punkty uzyskane za Mistrzostwo Polski dają ci kwalifikacje na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.
9. Twój sen, największe marzenie się ziściło, jedziesz na ZIO
10. W rywalizacji stajesz z ludźmi którzy w przeciwieństwie do ciebie nie pracowali, zostali dobrze przygotowani przez farmaceutów oraz korzystają ze znacznie lepszego sprzętu niż ty.
11. Zajmujesz jedno z ostatnich miejsc, jesteś 45 zawodnikiem NA ŚWIECIE
12. Gruby Piwniczak siedzący przed komputerem, którego jedyną aktywnością fizyczną jest przebiegnięcie 20m na uciekający autobusów, który na wfie zawsze był wybierany jako ostatni krzyczy, że jesteś turystą i ofermą.

******

Raz w życiu udało mi się zakwalifikować na Mistrzostwa Polski, zająłem tam bardzo kiepskie miejsce, ale byłem przeszczęśliwy, niewiarygodnie dumny z siebie, że udało mi się dojść do MISTRZOSTW POLSKI.

Swoją drogą oglądaliście film "Eddie zwany Orłem" lub słyszeliście historie Eddiego Edwardsa?
Naprawdę sama kwalifikacja na Igrzyska Olimpijskie to ogromny sukces sportowy tym bardziej dla ludzi, którzy nie otrzymywali wsparcia trenerskiego, technicznego
  • 2
11. Zajmujesz jedno z ostatnich miejsc, jesteś 45 zawodnikiem NA ŚWIECIE

Wszytko dzięki temu, że ograniczenia dotyczące kwot narodowych nie pozwoliły przyjechać na igrzyska stu zawodnikom lepszym od ciebie

Czas/punkty uzyskane za Mistrzostwo Polski dają ci kwalifikacje na Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Śmiałe założenie, biorąc pod uwagę, że część zawodników jedzie na miejsca niewywalczone przez siebie. Jasiczek i Kłusak pojechali na jedno miejsce narodowe (na które warunki spełniło 36 Polaków) i na drugie,