Wpis z mikrobloga

@rrobot: zawsze opisuję nowe karty bankomatowe jakimś zmyślonym pinem np. 1982 itp.,żeby wyglądały na rok urodzenia...nie miałem jeszcze okazji sprawdzić tematu w praktyce (na szczęście). Liczę, że ktoś będzie próbował w bankomacie, a nie na terminalu w sklepie (wtedy już karty nie odzyska). Może warto opisać np. "198.", żeby zmusić do próbowania kilku kombinacji....
@niebezpiecznik-pl ej, a po #!$%@? w dsc kratkę naciskać przy uzbrajaniu/rozjbrajaniu??? Już #!$%@? pomijam że są poblokowane linie bo albo serwis zapomniał z powrotem sabotaż włączyć, albo jakieś czujki się sypią, w pamięci jakiś alarm. Ogólnie widać że ktoś o to dba że ja #!$%@?ę...
@avltree: jak byłem małym nerdem grałem z kuzynami w rpg "papierowe", stworzyliśmy własny system z jezykami, alfabetem (inspirowany pismem elfów u Tolkiena i arabskim - każda litera może wyglądać na różne sposoby zależnie od pozycji w słowie).

Super zabawa, a dziś dodatkowy plus jest taki, że mogę sobie zapisywać krótkie notatki tym pismem i nosić w portfelu, a potencjalny hakier raczej nie ma szans.