Wpis z mikrobloga

Z cyklu "w prawackiej utopii":

- Oddawaj hajs, albo dostaniesz kulkę!

- Ej! Poczekaj może, aż wyciągnę swojego gnata, co?
- Ej, dobra, sorry dude, zapomniałem. Po co komuś broń, jeżeli nie mógłby się bronić, przecież to z samej nazwy wynika.
- No, już. Czekaj, odbezpieczę...
- Dobra, safety first, już?
- Już.
- To dajesz ten hajs?
- Mam broń, nie boisz się?
- Rzeczywiście, spadam, nie było tematu, bez urazy.

#neuropa #bekazprawakow #bron #strzelectwo
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

*postronny obserwator wyciąga broń i strzela w napastnika*


@Vasek: w rzeczywistym świecie jedna kobieta została zgarnięta z ulicy i gwałcona we własnym mieszkaniu w biały dzień kiedy krzyczała błagając o pomoc. W normalnym świecie nawet poradniki pierwszej pomocy każą wskazać konkretna osobą i wydać jej rozkaz żeby ruszyła dupę i zadzwoniła po służby.

Tak, na pewno w normalnym świecie randomowy przechodzień wyciągnie broń i zacznie narażać się na ŚMIERĆ bo
  • Odpowiedz
@Slonx: Tu jest filmik pokazujący jak dużej odległości trzeba aby obronić się przed nożownikiem. W przypadku napastnika celującego z broni palnej, żadna odległość nie sprawi, że ofiara zdoła wyjąc swoją broń i oddać strzał.
Bolszoj - @Slonx: Tu jest filmik pokazujący jak dużej odległości trzeba aby obronić s...
  • Odpowiedz
@Slonx
no dobra a zamień pistolet na nóż lub paralizator? czym się różni w tym przypadku?

może powiesz że łatwiej uciec od noża, ale w takim momencie większość ludzi ma paraliż.

nie jestem zwolennikiem dostępu do broni dla każdego, ale Twoje argumenty mnie jakoś w tym nie utwierdzają
  • Odpowiedz
*postronny obserwator wyciąga broń i strzela w napastnika*


@Vasek:

-Pod wpływem adrenaliny postronny obserwator nie trafia w napastnika, pocisk trafia przypadkową osobę
-Postronny obserwator dostaje dożywocie
  • Odpowiedz
@Slonx: Mnie by wystarczyło gdyby w Polsce ludzie mieli tyle broni prywatnej co Szwedzi, Czesi czy Niemcy. Średnią europejską, bo wychodzimy na naród kompletnie bezbronny.
  • Odpowiedz
  • 2
@Slonx Ale wiesz że idąc tym tokiem rozumowania równie bez sensu byłoby noszenie do obrony noża, pałki teleskopowej czy chociażby gazu, a ludzie jednak to robią i to działa?
  • Odpowiedz