Wpis z mikrobloga

Poszłam wczoraj z kuzynek kupić mu garniak na studniówkę. Ciągle marudził, że wszyscy są w związkach, a on samotny, że denerwują go te wszystkie pary dookoła, że jak to jest, że Sebki mają dziewczyny, a on jest sam. Po dwóch godzinach takiego gadania miałam ochotę go powiesić na najbliższym drzewie. Użalanie się, że przegryw, że nikt go nie chce i tak w kółko.
Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance (koleżanka stała kawałek dalej - niska blondynka, nie żadna piękność, ot zwykła dziewczyna, taka w porywach 6,5/10). Kuzyn na nią prychnął i rzekł:
- Taaa, na pewno, idźcie się pośmiać gdzieś indziej.
I uciekł...

Wówczas sobie uświadomiłam, że ten przegryw wynika z tego, że on lubi w nim być - lubi się użalać do tego stopnia, że nie widzi nawet już tego, że ktoś się nim zainteresuje.

Masakra.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #truestory
  • 119
  • Odpowiedz
  • 0
Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance

@BrittaAndersson
#!$%@?, nie ma takich rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Są, są. W wieku licealnym to czeste. Mi tez sie zdarzylo, ze jakies laski na przerwach w techbazie lataly i pytaly czy dam swoje gg (to jeszcze te czasy) bo kolezanka chciala xD szkoda ze wtedy mialem jeszcze dziewczyne,
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Pamiętam jak mieliśmy 15-16 lat z moim kuzynem spacerowaliśmy po galerii dominikańskiej we #wroclaw. Zaczepiły nas jakieś dwie dużo starsze dziewczyny (takie około 19-21), zamknęły się z nami w windzie i stwierdziły, że nas zgwałcą. W sumie to jakoś nam to nie przeszkadzało. Zgwałcić może nie zgwałciły ale jako 15 latek mogłem sobie pomacać za cyca i dupę to przez tydzień potem ręki nie myłem ;>.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: A swoją drogą to tak, masz rację, wiele osób nie widzi innego sposobu na zwrócenie uwagi ludzi niż użalanie się nad sobą. Są to bardzo irytujący ludzie, zazwyczaj żerują na nieświadomości nowych jednostek w towarzystwie. Najlepsze są te jednostki które potrafią specjalnie kłamać - aby tylko zwrócić na siebie czyjąś uwagę. Mam takiego kolegę - facet ma 29 lat, nigdy nie był w związku dłużej niż dwa tygodnie. Jedyne
  • Odpowiedz
@push3k-pro: > Ja przechodziłem takie coś wiele lat temu. Ciągle ci się wydaje, że ktoś cię obgaduje, że się z ciebie śmieje, że chce ci zrobić krzywdę albo oszukać i wyśmiać. To jest paranoja

heh i pewnie jak szedłeś ulicą to miałeś wrażenie że wszyscy się na ciebie patrzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie tak jak idzie jakas fajna loszka i sie faceci na nia
  • Odpowiedz