Wpis z mikrobloga

@nieznanyzimienia: Bo wczoraj wszystko nie poszło w diabły jak miesiąc temu. To też sporo znaczy, bo jeszcze kilka dni temu ludzie pisali, że sobie nie wyobrażają możliwości powrotu nawet do 8k. A teraz mamy entuzjazm, bo wczoraj było dobrze (sporo osób- jak ja- poszło w tethery i straciło, dziś już nie powtórzyłem błędu i jestem na plusie... Ale dużo mniej niż bym był gdybym od razu kupił LTC), więc idzie.
  • Odpowiedz
Tak analizując, wykres tej banieczki, to zawsze przed spadkami 20-40% był szybki wzrost wartości. Być może dalej jesteśmy na spadku i #!$%@? do 4-6k? Tylko jest duże wsparcie mireczków, którzy wierzyli, że bańka już pękła i można inwestować...... Tak sobie myślę, że tylko grube badnewsy ze świata krypto mogą jeszcze dupić cenę do rozsądniejszych wartości.....Wiecie czy coś takiego ma mieć miejsce - jakieś konferencje regulacje?

G20 ma być w połowie marca i
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz już nie jebnie. Największym graczem chcą zostać obecne "tradycyjne" banki. Jebnie za kilka lat, a stracą na tym obecne waluty.
  • Odpowiedz
@wetnosekoala: Ja właśnie na litecoinie siedzę, jak dobił do 216 to sprzedałem, potem odkupiłem na 213. Więc tak średnio z zykiem bym powiedział, ale zawsze parę dolarów. Za szybko się to zmienia
  • Odpowiedz
@wetnosekoala: Ja zamierzałem zamienić na ethereum po jakimś korzystnym kursie i szukać jakiejś innej pompki, ale na razie nic nie ma to siedzę. Trochę szkoda, jakbym sprzedał po 235 i odkupił to byłby niezły profit.
  • Odpowiedz