Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie pomysł co zrobić z taką idiotką...
Powiedziałam w pracy że jestem w ciąży.
Na co właścicielka powiedziała: szkoda, liczyliśmy że jesteś bezpłodna...
Potem powiedziała żebym wykorzystała urlop przed pójściem na zwolnienie, bo MUSZĘ, powiedziałam "szefowej" ze nie muszę tego wykorzystać a ta powiedziała że po ciąży mogę nie wracać bo dla mnie miejsca już nie będzie.
Mam normalnie umowę o pracę na czas nieokreślony chyba jako jedyna. Reszta zapierdziela na umowy zlecenia i przyjmują resztę kasy pod stołem.
Za to co mówi mam zamiar ją zgłosić do PIP i nie tylko, bo ta Grażyna biznesu nie chce zatrudniać więcej dziewczyn do opieki nad dziećmi, aktualnie na 120 dzieci w przedszkolu jest tylko 6 dziewczyn do pracy.
#januszebiznesu #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 64
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłaszać za chamstwo i niezgodność z prawem pracy możesz, ale to że nie będzie dla ciebie miejsca po powrocie dla mnie jest dość oczywiste, u mnie by było to samo. Zatrudni kogoś na twoje miejsce i za 9 miesięcy mu podziękuje? To nie jest budżetówka, gdzie państwo utrzymuje tylu pracowników z publicznych środków, że jedna typiara niczego nie zmieni.