Wpis z mikrobloga

Murki proszę o #pomoc potrzebuję zapewnić wjazd dla auta z kontenerem na gruz. Żeby móc to zrobić musi być wolne ogólnodostępne miejsce parkingowe. Nie mam jak upilnować tego miejsca by postawić tam swoje auto i tutaj prośba. Wymyśliłem, ze napiszę i zalaminuje kartkę z prośbą o nie parkowanie w tym i w tym dniu godz taka a taka i wlożę za wycieraczke fury ktora będzie zastawiała interesujące mnie miejsce. Co napisać bs takiej kartce? #kiciochpyta #motoryzacja #budownictwo #remontujzwykopem #pytaniedoeksperta
  • 11
a to legalne na państwowym terenie?


@pan_fenestron: Ciężko będzie znaleźć "teren państwowy".
może być samorządowy.
Możesz wystąpić o zajęcie pasa drogowego, zapłacić za te 5m2 i wtedy byłoby to legitne.

Co do kartki, to problem polega na tym że być może ten z kartką, przez grzeczność wyjedzie. Ale zaparkuje inny.
Własne auto, albo kontakt telefoniczny z kierowcą który stoi to jedyne pewne wyjście.
@pan_fenestron: Zostaw kartkę z telefonem, ale nie pisz może o co chodzi, bo jak zaczniesz tłumaczyć, że chcesz kontener na gruz w miejscu postawić to ktoś może olać. A jak napiszesz "proszę o pilny kontakt" to ktoś pomyśli, że pewnie widziałeś, jak ktoś mu auto przytarł albo przy nim grzebał :P Z tym, że może zadzwonić później, jak już odjedzie.

A tak właściwie to powinieneś zadzwonić do spółdzielni, zapytać czyj to