Wpis z mikrobloga

Państwo świeckie tylko na papierze vol 9999 Święcenie nowych radiowozów w Poznaniu. Ja w takim razie wymagam żeby zostały poświęcone czy tam cokolwiek przez reprezentantów każdego wyznania, włącznie z wieszaniem durszlaka na lusterku

A tak serio, to ja p------ę, jaka to jest żenada, ale z komentarzy śmiechłem srogo

~Sprawiedliwy: najważniejsze, ze był czarnoksiężnik

~Autor: Czy samochód pobłogosławiony przez czarnego pastrzeża w berecie będzie lepiej jeździł? albo bezpiecznie???

~ Autor: ciekawe ile ten grubas w czarnej sukience skasowal za ochlapanie woda aut?


s: https://epoznan.pl/news-news-83356-30_nowych_radiowozow_w_Poznaniu_w_tym_BMW_o_mocy_252_koni

#poznan #policja #religia
Norskee - Państwo świeckie tylko na papierze vol 9999 Święcenie nowych radiowozów w P...

źródło: comment_49WGMG4v8d9SUfe2kwbf1PcSLQ3fFDSj.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee: jakie sprawy państwa? o czym ty mówisz? przecież nikomu krzywdy to nie robi, sam nie jestem katolikiem, ale bekę mam z takich gimbusów, którzy bóldupią z tytułu braku wolności... poprzez atakowanie wolności przekonań innych, śmieszne tym bardziej, że nikomu to nie szkodzi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: skąd wiesz, że nie robi? Mnie wkurza mieszanie jakiejkolwiek religii w sprawy świeckiego państwa i mam prawo być niezadowolony. Wszyscy albo nikt, więc skoro zaprosili jednego, to niech teraz cała reszta pójdzie i święci na swoje sposoby, razem z durszlakiem. Skoro państwo według konstytucji jest świeckie, to dlaczego w jego organa miesza się religie? Dlaczego akurat katolickiego kapłana zaprosili, a nie popa albo imama? To nie jest równość
Wtedy
  • Odpowiedz
skąd wiesz, że nie robi? Mnie wkurza


@Norskee: bo jesteś gimboateistą, jakby rozpracować te twoje kompleksy na czynniki pierwsze, to pewnie nie wiedziałbyś nawet dlaczego cię to wkurza ¯\_(ツ)_/¯

A co do tego mają mieć inne wyznania? Gdyby w składzie komendy było 90% muzułmanów to byś im zabronił imama? To wina komendy że zatrudnili katolików? I co to ma wspólnego z wolnością? Od zabraniania są państwa zamordystyczne.
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: policja jest organem państwowym, państwo jest świeckie. Ty za to jesteś jakiś ograniczony skoro twoim zdaniem jak ktoś jest przeciwko mieszaniu jakiejkolwiek religii w sprawy wszystkich obywateli jest gimboateistą. Trochę żanada z twojej strony, że jak ktoś uważa inaczej niż ty, to od razu trzeba mu rzucać jakimiś gimboateizmami w twarz. Masz to w dupie to trudno, ale ludzie mają prawo mieć zastrzeżenia, że miesza się religie w sprawy
  • Odpowiedz
  • 1
@Norskee Jak ksiądz poswieci za darmo to ok. Albo jak policjanci zrobią zrzuty z prywatnej kasy na wynagrodzenie dla księdza tez ok. Nie jest ok, że za to płaci Policja, a więc podatnicy.
  • Odpowiedz
@Variv: a z jakiej okazji miałby w ogóle to robić? To nie jest własność kościoła ani prywatna żeby ktoś sobie robił z samochodem co chce. do tego właśnie zmierzam. Jak ktoś chce, to niech sobie zaprasza księdza do domu i niech sobie święci lodówkę i passerati, a nie własność państwa. Zwykły ciemnogród
  • Odpowiedz
policja jest organem państwowym, państwo jest świeckie. Ty za to jesteś jakiś ograniczony


@Norskee: Twoja nieograniczoność nie pozwala ci zobaczyć dwóch oczywistych kwestii. To nie było wydarzenie państwowe, a nawet jeśli by było, to w Polsce jest wiele takich wydarzeń, np. wigilia i wielkanoc. Co planujesz robić na wielkanoc? Mam nadzieję, że będziesz pracował, przecież do święto religijne. Po drugie, jak durnym trzeba być, by walcząc o wolność zabraniać innym
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: wolność jednego człowieka kończy się tam., gdzie zaczyna się wolność drugiego. Kto tutaj jest durny, bo chyba jednak ty. Dlaczego próbujesz zabronić mi oburzenia, że ktoś miesza religię w sprawy państwa? Może jako podatnik i obywatel nie chcę żeby wyprawiano jakieś religijne czarymary na wspólnych dobrach do których się dokładam?
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: Dlaczego od razu gimboateizm?
Czy żeby być ateistą trzeba odebrać święcenia czy zdac jakiś egzamin? A co do rzeczywistośći, gruby ksiądz (fakt), ochlapał samochody wodą (fakt), i prawdopodobnie dostał za to pieniądze (przypuszczenie), prawdopodobnie z naszych podatków. Czy taki sposób wydatkowania pieniędzy przedłuży żywotność radiowozów? (nie)

Ale pucuj się żę gimboateizm xD
  • Odpowiedz
@Norskee: nie wiedziałem, że tym kogoś obrażam, myślałem, że gimboateizm nosi się dumnie na p----i jak najwyższej klasy order, jeżeli tak nie jest, to czemu tym epatujesz? robisz to nieumyślnie? smutne

@Hylfnur: dwa fakty, reszta to domysły, wnioski z d--y.

Jedyne co pucuję to podłogę, turlając się ze śmiechu czytając takie teksty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Amarantus_Ekspandowany: No oczywiśćie, że jak ktoś nie wierzy w mity które ty wierzysz to trzeba go obrazić. Gdzie te czasy co się na stosie paliło i był spokój, teraz można deprecjonować bliźnich swoich jako tych bardziej głupich i na niższym poziomie rozwoju od człowieka wiary i miłosierdzia xD
  • Odpowiedz
@elewarr: Kostytucja Rzeczypospolitej Polskiej
Rozdział I
Art. 2. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Art. 25.
1.Kościoły i inne związki
  • Odpowiedz