Wpis z mikrobloga

Hej mireczki #otwartywykopmobilny
Aktualizacja beta 0.6 (Wkrótce apka wychodzi z bety, kilka rzeczy musi być jeszcze poprawionych)

Ekran profili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodaliśmy ekran profili, zawiera praktycznie wszystkie ekrany co w webowej wersji, czyli:
Akcje, Znaleziska: Dodane, Opublikowane, Komentarze, Powiązane, Wykopywane, Zakopywane, Mikroblog: Wpisy, Komentarze, Osiągnięcia. Do tego blokowanie / obserwowanie. @Kroguc dzięki wielkie za layout.

Poprawki:
- Ekran powiadomień został rozdzielony na zakładki i umieszczony w nowym activity. Dzięki temu nie trzeba otwierać mikrobloga / głównej aby sprawdzić powiadomienia.
- Dodałem opcje cytowania oraz odpowiadania na wpis bezpośrednio z przycisku
- Zmieniłem metode cache, powinno to poprawić błąd z # nsfw pokazującym się w miniaturkach losowych wpisów.
- Poprawiłem crash aplikacji gdy dialog pojawiał się w czasie kiedy aplikacja byłą zminimalizowana.
- Poprawiłem crash aplikacji gdy w rozwijane spoilery miały mniej niż 15 znaków.
- Próbowałem znaleść powód dlaczego aplikacja lekko zacina się na niektórych telefonach. Widoki ładują się w około ~5 milisekund, więc nie to było tego powodem. Użycie setHasStaleIds trochę pomogło, w kolejnych aktualizacjach spróbuję to całkowicie wyeliminować.
- Wiele innych poprawek

W tym momencie aplikacja posiada prawie każdy ekran (no może oprócz ekranu dodawania linków), więc w kolejnych aktualizacjach skupię się na poprawieniu działania aplikacji, oraz wprowadzeniu systemu filtrów. @kiepura69

Link do githuba: https://github.com/feelfreelinux/WykopMobilny/releases
Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
Aktualizacja na GP wyjdzie jutro.
@KAKU dzięki za screenshota :)


Wstrzymuję sie narazie od wprowadzenia darowizn. Nawet jeżeli pojawiła by się taka opcja, to byłoby to całkowicie dobrowolne.
#programowanie #androiddev #kotlin #android #wykop
feelfree - Hej mireczki #otwartywykopmobilny 
Aktualizacja beta 0.6 (Wkrótce apka wy...

źródło: comment_DrfjP4TRUEy5MQoEM9BCB05DDi0Z7u4J.jpg

Pobierz
  • 59
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: a idzie jakoś popracować nad sortowaniem wykopanych znalezisk na stronie głównej? W tym momencie jest to ułożone chronologicznie a nie w kolejności wejścia na główną.