Wpis z mikrobloga

ROZDAJO!

Serwus. Nazywam się Hubert Fryc i niedawno wydałem powieść. W takim normalnym, dużym wydawnictwie, nie że jakiś samizdat czy inny self-pub ze współfinansowaniem. Książka nazywa się "Szeptać" i opowiada miłą i sympatyczną historię o dziadkach, o wsi, o tradycji i o wiązach rodzinnych. Gatunkowo umieściłbym to gdzieś na styku powieści obyczajowej z domieszką realizmu magicznego (w Polsce pisze tak teraz Szostak albo Małecki - oczywiście zachowując proporcje). Jak kto lubi fantastykę, to też się odnajdzie (ja w ogóle z fantastyki się wywodzę, debiutowałem kilka lat temu opowiadaniem w Nowej Fanatastyce).

Wśród plusujących bardzo chętnie rozlosuję dwa egzemplarze książki. Trochę się jeszcze wzbraniam przed dedykacjami i autografami (bo się wstydzę), ale jak ktoś będzie chciał, to się przemogę. Starym zwyczajem - zielonki są wyłączone z zabawy. Co poradzić, tradycja.

Myślałem nawet o jakimś #ama, bo w sumie świeżo upieczony debiutant może czasami powiedzieć o debiucie więcej niż stary pisarz, który już zapomniał, jak to jest (zresztą debiut dzisiaj, a debiut naście lat temu, to jednak dwie różne sprawy), ale raczej się wstrzymam. Za chudy w uszach jestem, może zdecyduję się po drugiej albo jeszcze kolejnej powieści. Tym niemniej chętnie odpowiem na pytania, bo wiem, że siedzą tutaj ludzie, którzy piszą i próbują wydawać swoje teksty.

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4819230/szeptac

#rozdajo
#ksiazki
#pisanie
Hubert_Fryc - ROZDAJO!

Serwus. Nazywam się Hubert Fryc i niedawno wydałem powieść....

źródło: comment_m2ohntAf2OeZUi08xXx8BuGK7jdDBlLV.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Hubert_Fryc realizm magiczny to mój ulubiony gatunek. Jestem z tych nielicznych fanów Jonathana Carrolla, który chyba z tego słynie. Trzymam kciuki za dobry rozgłos i sprzedaż.
  • Odpowiedz
  • 3
Kruci, nie spodziewalem sie az takiego zainteresowania. Patrze, a tu juz 600 plusow. Dlatego zamiast dwoch egzemplarzy ksiazki rozdam cztery.
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: "Warto jednak wiedzieć, że w XIX wieku istniał w obiegu wyraz (ten) wiąz i obocznie (ta) więza.Posługiwano się nimi wtedy, gdy chciano nazwać ‘wszystko to, co służyło do wiązania bądź mocnego łączenia czegoś czymś’."
  • Odpowiedz