Wpis z mikrobloga

Dzisiejszym tematem dnia z gorących jest załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych w poważnym związku


i mówienie lub nie mówienie o tym swojemu partnerowi. Nie wiadomo co jest lepsze. Na mirko są obecni zwolennicy po obydwu stronach tej dyskusji i przytaczają wiele argumentów by przekonać innych do tego że mają rację. Jako że natrafiłem na obrazek który właściwie mieści się w toaletowym klimacie, przygotowałem dla was ankietę. Miłej zabawy! ((oo))

#ankieta dosłownie #gownowpis klasycznie #srajzwykopem trochę #heheszki i oczywiście #pasjonaciubogiegozartu
Pobierz L.....N - Dzisiejszym tematem dnia z gorących jest załatwianie swoich potrzeb fizjolo...
źródło: comment_zu4uqGzx1dg5fiUhsCxd3s5NeOFaIKrw.jpg

CO ROBISZ?

  • ZAWSZE UŻYWAM SIŁY MOCZU SWEGO 84.9% (421)
  • NIGDY MOCZEM, ZAWSZE BERŁEM 15.1% (75)

Oddanych głosów: 496

  • 16
@LIPTOON: Problem tkwi w tym że gdy chce ci się srać i szczać najpierw szczasz a potem srasz (przynajmniej ja tak mam). Gdybym próbował zmienić kolejność pewnie posikałbym się podczas duszenia kloca. Przez to za samym sobą nie zrobisz porządku, jednak zdarzało mi się w miejscach publicznych czyścić kibel za pomocą siły moczu swego za poprzedników