Wpis z mikrobloga

Znowu....

Info na Linkedin :"Dzien Dobry Wujku Festerze, mamy fąfastyczną oferte pracy w fąfastycznej firmie dla inżyniera (niekoniecznie fąfastyucznego), lider Europy, podwórka i okolic, dofinansowanie do obiadów i karta Multisport (po 6 miesiącach). Czy jest Pan zainteresowany ?"

Ehhh, co mi tam - w drodze do pracy nie będę się nudził, zawsze warto wiedzieć co się dzieje na rynku pracy w Polsce.

"Witam serdecznie, możemy porozmawiać pomiędzy 9 a 9:30 czasu polskiego, pozdrawiam".

Telefon punkt 9:30 - babka opisuje firmę. Po tonie głosu sądząc zalicza już czwarte szczytowanie z rana i by 5 śmierdzącym żulom gałę z połykiem obrobiła żeby tylko tam podłogi zmywać. Nie wytrzumuję...

-Prosze Pani, super firma ale nadal nie mam pojęcia co to za firma ani jakie oferują widełki
-Panie Wujaszku, na tym etapie rekrutacji nie jestem upowazniona do podawania takich informacji
-To niech chociaż pani jakiś kawał opowie.
-Słucham ?!?!
-Suchar się nada, będzie śmieszniejszy niż firma, która wstydzi się swojej nazwy oraz płac jakie oferuje.
-Pan jest niepoważny.
-A pani odpowiada nieśmieszne żarty.
-Bip.

Kurtyna.

#praca #emigracja #inzynieria #hr #rekrutacja
  • 40
  • Odpowiedz
2018 rok ludzie wierzą w karmę XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@stillhet: A co ma do tego rok? Nie chcesz to nie wierz ale za to pozwol innym wierzyc w cokolwiek tylko chca i to bez wzgledu na czasy jakie mamy.
  • Odpowiedz