Wpis z mikrobloga

  • 1
@NieUsune nie bo to zazwyczaj trywialne problemy. Wiadomo że są wyjątki od reguły ale jak widzę taką głupia pindę z mema co to ma góra 22 lata to ja już swoje wiem iksdekowcu.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: zawsze tak było, co innego skłonności psychiczne a co innego aspołeczność wywołana lenistwem za młodu i siedzenie przed kompem. Zauważ że niektórzy wolą uprawiać sporty, inni siedzą w domu bo nie chce im się nawet wychodzić. Potem jest płacz na starość że jak to, a to jest spowodowane waszym postępowaniem, bo każdy jest kowalem własnego losu czego nie potraficie #!$%@? zrozumieć xD
  • Odpowiedz
@TomgTp: "ja już swoje wiem"
My też swoje wiemy, chcesz mieć monopol na depresję xd A niech tylko spróbuje ją mieć ktoś inny to zagryziesz. Nie mówiąc już o dziewczynie z ładną twarzą, bo takie to z kodeksu powinno się ścigać. Weź wyjdź.
  • Odpowiedz
nie bo to zazwyczaj trywialne problemy. Wiadomo że są wyjątki od reguły ale jak widzę taką głupia pindę z mema co to ma góra 22 lata to ja już swoje wiem iksdekowcu.


@TomgTp: No, najlepiej książkę po okładce oceniać. "Hehe, Robin Williams taki śmieszny aktor, ten to jest wesołek hehe! O nie, zabił się, miał depresję. A taki dobry chłopak był i zawsze mówił dzień dobry, kto by pomyślał..." xD
Przestań
  • Odpowiedz
@34TAZ: Depresja to choroba polegająca głównie na problemie z gospodarką hormonalną, który nie bierze się magicznie z faktu posiadania gupiego ryja/ małych cycków. Błędnym rozumowaniem uzależniacie swój stan psychiczny od opinii ludzi.
  • Odpowiedz
@TomgTp: @34TAZ: Wychodzi wasze #!$%@? - rościcie sobie prawo do posiadania depresji, bo ładna dziewczyna to już nie może jej mieć xD


@NieUsune: Może mieć ale szybciej z tego wyjdzie mając wielu znajomych niż brzydki przegryw co się jąka i jedynie może porozmawiać z innymi przegrywami na wypoku co go jeszcze bardziej zdołują.
  • Odpowiedz
@34TAZ: im sie nie należy tylko mi ja mam depresje oni nie mogą mieć hur dur ja nigdy nie zaruchałem i nie mam kumpli a ich bił ojciec ale są ładni i mają jakieś życie co to za depresja hur dur
  • Odpowiedz
napisałem że są wyjątki. Zazwyczaj wygląd nie ma znaczenia ale tu obastawiam że ma.


@TomgTp: Tu to losowy obrazek ze stocka więc nie ma o czym mówić.
Ale ogólnie, o ile do reszty #rozwojosobistyznormikami się nie czepiam (choć mnie to osobiście nie bawi zbytnio), o tyle tutaj ten mem jest wg. mnie po prostu głupi bo jakby sprzedawał cały monopol na depresje przegrywom, a ładna młoda dziewczyna won z elitarnego klubu
  • Odpowiedz
@Widzet: @NieUsune: przecież tu nie chodzi w memie o to, że ładni ludzie nie mogą mieć depresji, tylko o to że często ładne laski dla atencji twierdzą, że one mają taaaką depresję bo złapały doła albo miały smutniejszy dzień. To tylko nakręca u ludzi fałszywe przekonanie, że depresja nie jest poważną chorobą, a remedium na to jest "wyjdź do ludzi i pobiegaj".
  • Odpowiedz