Wpis z mikrobloga

@shad321: nie bedzie i nie ma wysypu civ 6 bo to z subskrypcji miesięcznej, nie typowej paczki bundlowej, ktora mozesz kuopowac do woli. Dlatego prozno bylo szukac civ 6 na chocby bazarze lowcow czy nawet steamgiftach. Pozbywal sie jej tylko ten co juz ja posiadal
@shad321: to nie dziala tak prosto jak sie wydaje, z tego co kojarze nie wiesz dokladnie co znajduje sie w paczce, a po ujawnieniu calej zawartosci juz jej nie kupisz, zalatwisz subskryopcje ale to juz bedzie na nastepny miesiac. Plus mozliwe, ze potrzeba takze wtedy innej formy platnosci paypal/karta. Jakby to bylo tak proste dawno bylby wysyp gier po monthly, bo czesto zdarzaja sie tam naprawde fajne okazje.
a ty zalujesz dla tworcom 130 zl xD


@oink_oink: nie zaluje, tylko twierdze, ze ta "przerosnieta planszufka" nie jest tyle warta (za żadną grę nie zapłaciłem i nie zapłacę więcej niż 100 zł), bo w przypadku produktów elektronicznych jest cena na wyrost. Tak, nie mam już od bardzo dawna gier i programów pirackich. Tak, za prawdziwą grę planszową mogę zapłacić 200 zł.
i co teras? ( ͡° ͜ʖ ͡