Wpis z mikrobloga

Sprzedam

Iphone 6s Rose Gold 16gb . 310€

Stan idealny,do tego masa dodatków i dupereli. Telefon kompletny ,w pudełku,z ładowarką oraz kablem i słuchawkami.

Kilka obudów wizualnych oraz jedna z szufladą na karty/pieniądze/dokumenty.
Jest i duży pokrowiec miś, oraz plastikowy stojak na telefon. Zestaw bardzo ładny i funkcjonalny.

Telefon bez najmniejszych śladów używania,zadbany i nie porysowany.

___________________________

Samsung s6 Gold 32gb 350€
Jego stan także jest jak nowy,zadbany bez zarysowań ekranu. W zestawie:

* Google VirtualReality +game pad (bluetooth) działa dobrze, sprawdzone

*Obudowa typu PowerCase,żeby wydłużyć zabawę /mam także ładowarkę bezprzewodową lecz musiał bym poszukać,nie ma jej na zdjęciu. Jak bym znalazł to dorzucę za 10 € .
*Drewniana podpórka na telefon do oglądania filmów bądź pracy na telefonie
*Powerbank solarny, długo się ładuje ale jako zapasowa awaryjna bateria/latarka przydał się kilka razy,dodaje jako amulet szczęścia

Telefon w pudełku,słuchawki oraz 3 x krótki kabel +ładowarka.

Jak coś to pisać

Ceny nie podlegają negocjacji

#sprzedam #virtualreality #telefony #holandia #dobrywieczor #okazje #okazja #dobracena
v.....k - Sprzedam 

Iphone 6s Rose Gold 16gb . 310€

Stan idealny,do tego masa dodat...

źródło: comment_VDYcQaDVuHFAEj23jKg3ydI8Snf9aQWi.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Dox3l jest różnica.

Używany, może być tym wszystko. Nie dbanie,orane o podłogę, i trzymane bez jakiejkolwiek osłony ,wszędzie.

Jak nowy to, zadbany, cacany, ojojany, w tym szybka antyrysowa,pokrowiec na tył, i transport w torbie/plecaku, a nie kieszeni z gównem i kluczami, wszystko co najlepsze.

Jak nie widzisz różnicy, kup sobie stacjonarny. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk:
Ceny to szalone dowaliłeś, iPhona 6s w wersji 16gb to można kupić za jakieś 200-250€ z pełnym wyposażeniem, co do Galaxy s6 to już w ogóle poleciałeś, za 300€ można kupić s7, za 350€ s7e. Sama s8 kosztuje w okolicach 450-500€.
Ale nie mój kram, powodzenia w sprzedaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Trique refubrished, z tym gównem możesz sam biegać i płacić za towar zwrócony bądź naprawiony .

Jak dupkę żal ciśnie to co ja mogę? Kupuj graty i mów że to "sprzęt z najwyższej półki" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@v1lk
S7 nowych 399€, twój używany s6 350€ ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem też po co te osobiste ataki bo przy moich dochodach nie muszę kupować używanego szrot z przed dwóch generacji, pozdrawiam.
  • Odpowiedz