Wpis z mikrobloga

@malinowydzem: oglądałem jakieś nagranie jak jeździł nią na torze, ale on chyba zbyt długo jej nie miał i w sumie zbyt wiele od niego się nie dowiedziałem. Przejrzałem już wiele testów i recenzji, ale może jest ktoś na wykopie kto ma taką i podzieli się opinią.
@gucias: mam 3.5 coupe od ponad dwóch i pół roku, póki co się nie psuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Benzynowe 2.0T i 3.5 to najlepsze silniki w tym modelu, tylko ciężko je znaleźć, do tego zwykle nie ma w nich problemu jak w 2.0 dci z wibracjami.

Wykonana jest całkiem znośnie, to już nie Laguna 2, bierz koniecznie wersję z 4control, gaz do 2.0 założysz bez problemu,
@Przedmidorrr: wychodziły. Do roku 2009 włącznie były to GT, potem w formie pakietu. Tylko bardzo ciężko dostać w dobrym stanie, no i cena również odpowiednia :) Najciężej dostać 2.0T w automacie z 4control.
@Przedmidorrr: wychodziły, ale ogólnie 2.0T to rzadkość, za to ich większość i tak już będzie miała 4control. Ja swojej szukałem trochę ponad rok, w tym czasie przewinęło mi się sporo 2.0T więc nie powinno być aż tak trudno.
@gucias: z 2.0T powinieneś się zmieścić, w sumie z takich drobniejszych pierdół które łatwo przeoczyć a są dokuczliwe to pilnuj uszczelek drzwi - jak to przy bezramkowych, stosunkowo łatwo je uszkodzić jak ktoś nie dbał, a wymiana tego to standardowo makabra.