Wpis z mikrobloga

Rośnie cena, rośnie obrót, nikt nie robi grubych zrzutów. Dlaczego? Bo team deweloperski wziął się na poważnie za robotę i w ciągu miesiąca zrobili sto razy więcej niż 80% szitów, które nie wiedzieć czemu są w czołówce z kapitalizacją. To oznacza, że PRL ma przed sobą przyszłość. Jest produkt, jest rozwój, jest marketing i społeczność. Jakbym nie był obładowany i bez fiatów to bym dobierał oystera bo będą przebitki x5, x10 nawet a tego już nie zobaczycie na Tronach czy Liskach, Ripplach za dużą już mają kapitalizację.
#oyster
#kryptowaluty
  • 16
  • Odpowiedz
@arczer: Oyster ma przed sobą jedną z lepszych przyszłości w stosunku do innych kryptowalut. Jeżeli w najbliższej przyszłości zostanie dodany na większe giełdy to możemy spodziewać się naprawdę rakiety przez cały marzec aż do mainnetu.
  • Odpowiedz
@arczer: Niech rośnie :) wszedłem w perłe wczoraj rano za 1k pln przy kursie 0.68 i teraz żałuje że tak mało włożyłem :D no ale dobre i to bo to moje pierwsze takie wejście.. poprzednie były jak większości tutaj wykopków na początku stycznia na górce.. no ale człowiek się cały czas uczy :)
  • Odpowiedz
@ErZy

Za rok/dwa bedziesz zalowal ze w styczniu kupiles tak malo na tej gorce. To jest mlody rynek jak te technologie wjada na pelnej do uzytku globalnego to wtedy sie bedzie dzialo
  • Odpowiedz
@nikoafc86: Bardzo możliwe że tak będzie.Jednak jest taki cień niepewności co do dalszego inwestowania jak się widzi saldo na minusie po tych styczniowych spadkach.. ale pewnie jak wszyscy tutaj wierze że sie wszystko odbije z nawiązka więc HODL na długi okres.
  • Odpowiedz
@arczer: Tez nic nie sprzedalem tylko dokupowalem na kolejnych dolkach. Troche kusi sprzedac cos teraz na takich wzrostach i odkupic troche taniej jak spadnie ale nigdy nie wiadomo czy spadnie ponizej ceny za ktora sie sprzeda wiec troche ryzyko. Moze lepiej nie kombinowac.
  • Odpowiedz
@arczer: No wlasnie. Zaluje tylko cholernie ze nie dokupilem jak stal po 6k sat na kompletnym dolku. Ale jestem w Oystera zaladowany mocno. Takze czekam do tych 10$ lub okolic.
  • Odpowiedz
  • 2
Oyster bez ioty nie istnieje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Było własnej takie pytanie do Bruno i powiedział że jak IOTA padnie (w co bardzo wątpię) to ogarnął coś swojego :d
  • Odpowiedz