Wpis z mikrobloga

@5bk7: Cuprą się nie wjebię na budowę do klienta. Mam zwykłego Leona.
@bylosobiebordo: No ok 300 koni nie jest potrzebne, ale spokojnie może być wersja FR silnik 1,4 150 koni i wszystko na totalnym #!$%@?. Tak jak kolega @rekoj: pisze. W całym vagu plastiki i jakość wnętrza jest taka sama. Nikt mi nie wciśnie kitu, że jest inaczej. Audi A3 z racji, że to niby premium to ma jakieś
@Verbatino: właśnie szukam coś dla siebie i nie wygląda to tak kolorowo, pewnie nie przez przypadek trudno znaleźć kalkulatory w tych ofertach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masterlease nie mogę doprosić się o ofertę, pko "zawsze nowe auto" w ogóle nie dadzą samochodu jak Cupra, jedynie dla firm, ale kalkulacja była słabiutka. Sprawdzę resztę ;-)
@Wu70 Trzeba też ogarniać jak rozmawiać z finansową branżą ;)
Na początku trzeba ustalić jak określana jest wartość końcowa i najlepiej zafixować ją na racjonalny poziom cenowy a nie % wartości zakupu.
Należy zwrócić również uwagę że nikt nie będzie finansowal zakupu na 5% rocznie... Nie ma magii...
@Harmonijka: Z tą identycznością to nie do końca, tak jak napisał już @5bk7. Znajomy kupił w zeszłym roku nowego Golfa, sam potwierdza że jednak wykonanie i materiały (mimo iż nie są złe) to jednak odczuwalnie słabsza jakoćć niż u mnie w Audi. Sam dodam że A4 to też daleko do super jakości w środku.
@NegroDW: zgadza się tylko dlatego iż nowe A3 zadebiutuje w 2019. Golf jakością powala na plus w swoim segmencie. Nie mniej jednak układ kierowniczy audi góruje nad vw mimo sporej tożsamości.
@Wu70: Spoko. Fajnie, że udało się komuś pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiego bierzez brokera? Jaka fura? Jaka kwota? Jakieś info jaką dostałeś najlepszą ofertę finansowania?
@Verbatino: trochę inaczej bo od dealera z wyprzedaży rocznika już konkretną sztukę miałem upatrzoną i szukałem tylko sensownego finansowania. Jeszcze dopinam i myślę czy dodatkowych opcji typu serwis nie brać