Wpis z mikrobloga

@Roman660 gratki. Leon 1.4 150 here, czyli te same parametry, ty pewnie z racji 1.5 masz fajniejsza kulturę pracy. Za 3 lata chyba też będzie Audi, najlepiej A4 Avant. I patrz już ludzie ci w portfel zaglądają i już zaraz każdy będzie się wywyzszał że jeździ mocniejszym autem co w większości wypadków jest ściemą. Dziwne że tak mało ekspertów od turbosprężarek. Hurr durr ja to lubię wolnossacego muła 2.0 z poprzedniej epoki,
@Roman660: Ładna ta nowa A3, mimo iż białą. Ale środek mi się już zdecydowanie nie podoba :/
Audi bardzo fajne autko (potwierdzam z autopsji), nawet jeśli takie małe. Niech służy.

Wykup po leasingu planujesz? Przy takim wkładzie będzie chyba ok 90k?
@Roman660: Można i tak, w takim przypadku jak wynajem długoterminowy. szkoda tylko trochę tej włożonej kasy (pewnie 1/3 wartości auta). Ale oczywiście kwestia indywidualnych preferencji :)
@Roman660: Fajne auto. A3-ki są sexy as hell.
Jedyny błąd jaki popełniłeś to to, że kupiłeś w salonie a nie od brokera.
Kupując bezpośrednio z fabryki przez brokera masz cenę ok. 20% niższą.
Finansowanie z wysokim wykupem załatwia się z rynku bankowego i choć jest troszkę droższe aniżeli w APL to i tak overall jest się kilkadziesiąt tysięcy do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komoornik: 3 pierwsze pakiety promocyjne, ledy, większa felga, grzane siedzenia, bang i pare innych mniejszych drobiazgów. Niestety najbardziej żałuje braku siedzeń sportowych, ale nie można mieć wszystkiego. Musiałem ograniczać, bo chciałem mieć na poziomie 1400 ratę
@Wu70: Z takich większych graczy to napewno Masterlease i Santander. Ostatnio nawet w bankach komercyjnych są tego typu oferty: PKO - Zawsze Nowe Auto, Raiffeisen - Wymarzone Auto, Getin - Happy Miles.
Trzeba tylko sobie pozbierać oferty finansowania i porównać ( ͡° ͜ʖ ͡°)