Wpis z mikrobloga

Następna animacja poklatkowa dla #lego nakręcona! Co prawda już parę miesięcy temu, ale dziś wreszcie mogę się z Wami podzielić, bo została opublikowana na oficjalnym fejsie LEGO Ideas i przestała mnie obowiązywać klauzula poufności na pokazywanie zestawu/filmu itd. itp. Tym razem statek w butelce :) Zestaw moim zdaniem jest świetny i dobry z niego pułkownik. A te ogromne przezroczyste panele, które powróciły po latach - cudo do wszelkich MOCy. Ja już je nawet zdążyłem wykorzystać. Kto śledzi insta i fb już pewnie wie do czego :P

#animacja #film #tworczoscwlasna #chwalesie #fotografia
Kalais - Następna animacja poklatkowa dla #lego nakręcona! Co prawda już parę miesięc...
  • 9
@CreativePL: Haha, dzięki, ale to chyba zbyt niszowy temat na główną, czy gorące. Jak zerkniesz w historię wpisów to widać, że nikłe zainteresowanie jest tym tematem (w porównaniu do patusów czy polityki) ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie kiedyś robiłem nawet jakieś znaleziska, ale chyba max z 60 plusów zebrałem, przy czym jeszcze mi zarzucano, że buduję z chińskich podróbek :D Już mi się nie chce. Kto
@CreativePL: może dlatego że te filmy są słabe jakościowo? Byle użytkownik na reddita wrzuca swoje animacje które nie proszą się o atencję facebookowego kanału LEGO które są wielokrotnie lepsze niz to co robi Kalais.
Fajny z niego chłopak i dobry AFOL ale jego filmowy content jest średni, poprostu.
@Tapirro: 880 plików ma cały projekt, pewnie z 90% to zdjęcia. Jeśli chodzi o czas to z 2, dość luźne, tygodnie, przygotowań/planowania - najtrudniejsze w sumie było wymyślenie "fabuły". No bo to jest statek w butelce. Dostajesz taki, i co? Weź tu zrób jakiś ciekawy film o czymś co po prostu ma stać na półce i do prezentacji tak naprawdę wystarczy jedno zdjęcie ;) Nie ma ludzików, nie ma nic do