Wpis z mikrobloga

#praca #pracbaza
Wracam z trasy i ciach kontrola! Dokumenty, trójkąt, gaśnica. Standard
Panie kierowco: ręczny nie działa (na zaciągniętym mogłem ruszyć), poza tym prawe światło cofania nie działa i nakładki na pedały wytarte.
Już sam ręczny to zatrzymanie dowodu. Protestować nie mam co, nawet mi na rękę taka sytuacja, to może w firmie ktoś w końcu zwróci uwagę. Ale mówię: mam łyse opony na prawej stronie. A kilkukrotnie upominałem się o wymianę.
Oglądamy, no i doszedł kolejny powód, by zatrzymać dowód.
Panie kierowco, jaka wysokość mandatu?
A jakie widełki?
Od 100 do 500. Na co ja: a może być 300? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to może w firmie się ogarną w końcu.
Stanęło na 100zl, zatrzymanie dowodu.
Usłyszałem, że dobrze, że tak staram się zwracać uwagę na bezpieczeństwo pojazdu, którym jeżdżę w pracy.( ͡° ͜ʖ ͡°) a Janusz biznesu jak zapłaci stówkę i będzie musiał w końcu opony wymienić, to może się w końcu zreflektuje co do stanu floty.
tolstyy00 - #praca #pracbaza
Wracam z trasy i ciach kontrola! Dokumenty, trójkąt, gaś...

źródło: comment_C4eHR0tH4sP8FGd3kI5mxyB60fIldSxI.jpg

Pobierz
  • 35
Mandat jest dla Ciebie nie dla Janusza. Na kierowcy spoczywa obowiązek sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed jazda
  • 0
@RaPi no płyny i światła się sprawdza, o czystość reflektorów, szyb też się dba. trudno sprawdzać codziennie zdartą oponę na bliźniaku, może być jedynie bardziej łysa ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Na co ja: a może być 300? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to może w firmie się ogarną w końcu.


@tolstyy00: Wziąłeś mandat 300 złotowy na klate, żeby w firmie się ogarneli? XD Wiesz, że jak sie nie ogarną, to będziesz musiał go zapłacić, bo jest na Ciebie?
  • 0
@audiokoks stanęło na 100. Nie ma opcji, że nie zapłacą. Zglaszalem te opony parę razy. To są janusze, ale w takich sprawach biorą to na siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zobaczymy rano! Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tolstyy00 może i masz samochód w beznadziejnym stanie ale z tym ręcznym to jakaś bzdura. Chyba w większości samochodów da się ruszyć na ręcznym. Internet jest pełen historii ludzi którzy z ręcznym kilometry przejechali. Sam tak zrobiłem nawet na kursie prawa jazdy, instruktor się nie zająknął nawet że to powinno być niemożliwe. Te nakładki na pedały to też pierwsze słyszę aczkolwiek ich brak pewnie by mi przeszkadzał.