Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: Akurat mam działkę w dobrej lokalizacji za chwile będę miał 2km do wlotu na autostrade ( w budowie) i sru wylatuje pod swoim miejscem pracy.
NIE KUPUJCIE MIESZKAŃ OD DEWELOPERÓW. W Krakowie deweloper to synonim oszusta. Na wszystkim oszczędzają, wkładają tańsze materiały, nie robią wszystkich odbiorów itd. Można mnożyć.
Tak myślę, też że może trzeba będzie zmienić podejście, obniżyć progi i kupić coś bardziej chwilowego


@m4kb0l: this. Bez problemu to później wynajmiesz studenciakom/korpo szczurkom za dobry hajs.
@kone: 9,5k bo jest lekko wykończone, masz płytki, drzwi, łazienkę zrobioną, chociaż jak na taką lokalizacje to i tak dosyć sporo
@m4kb0l: możesz pomyśleć narazie o jakimś 40-50 metrowym mieszkanku z fajnym rozkładem, a później podnająć studenciakom albo osobom pracującym
@damw: Nie, że nie mogę odłożyć tylko 10 - 12k za metr to dla mnie zaczyna być idiotyzm
@jempierozki: o to to. W zasadzie o takiem metrażu myślałem jako "docelowe" a później dom. Może będę szukał takiego metrażu ale w mniej wyszukanej lokalizacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)