Wpis z mikrobloga

@wykopowaswinia u mnie w biedronce te pączki już się skończyły o 9.30. Jakie bóldupienie miały stare babki jak facet w kolejce miał jedno opakowanie koło 11 a chwilę wcześniej usłyszały że się o 9.30 skończyły. To był pracownik na którego czekał przydział. :)
  • Odpowiedz
Co wy p---------e? Te same paczki, które na codzień kupujesz za 1 zł np w Lidlu, dzisiaj akurat są po 38 gr za sztukę przy zakupie pudełka. Po prostu wiadomo, że w dzisiejszy dzień przy obniżeniu cen i tak sklep na tym zarobi. Koszt produkcji jednego paczka przy produkcji masowej do sklepów typu właśnie Lidl czy biedra to kilka groszy. To nie znaczy, że coś z nim jest nie tak
  • Odpowiedz
@neo_1995: czytaj ze zrozumieniem. Skoro zamiast jajek producent dorzuca susz jajeczny, zamiast masła daje tłuszcz palmowy to dla mnie wybór jest jasny.


@vajroos: Jesteś widocznie zbyt głupi by zrozumieć niektóre rzeczy. Pewnie jeszcze dla ciebie super naturalną i zdrową rzeczą jest miód - ten sam który w większości składa się z jego z bardziej tępionych przez "antychemików" gówna czyli połączenia fruktozowo-glukozowego tego samego którego używa się do słodzenia
sylwke3100 - > @neo_1995: czytaj ze zrozumieniem. Skoro zamiast jajek producent dorzu...

źródło: comment_fUDbjcadRxYRiQan4edQuATujfZ20GIf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dzisiaj kupiłem sobie 3 pączki po 3.20 i zjadłem bez przeżerania się, pyszne, nic mi w nich nie brakowało. I tak jem je raz na pół roku to przez te parę złotych więcej nie biednieję.

Pączki z biedry są suche, po dwóch godzinach na powietrzu twarde jak kamień. Wiem bo rodzice je często mają. I tak całego kartonu nie zeżrę to wolę 3 sztuki ale porządne, takie jak powinny być (ʘ
  • Odpowiedz
lepiej z jakiejś piekarni albo cukierni kupić.. te po marktech to wypełnione gównem wydmuszki


@Kopytko1: Oficjalnie zaprzeczam, jakobym użyczał swych odchodów w celach spożywczych.
  • Odpowiedz