Wpis z mikrobloga

@kapslusz: Gratuluję! Piękny samochód!
Ale tak zupełnie poważnie, uważasz że ta nowa generacja aut przetrwa tyle co poprzednie modele? Osobiście uważam że sztuczne postarzanie da o sobie znaki bardzo szybko. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@kapslusz: @MaddoxX1911: oho zaczyna sie festiwal #!$%@? w postaci Januszow co maja zakodowane we lbie ze samochod to musi miec chociaz 1.6 bo wtedy ma chociaz te 85 kuni w golfie 3, a 1,8 to juz ohoho panie nawet 115 jak szwagier astra podjedzie na swieta xD
  • Odpowiedz
@SzalonyAndrzej: no i co z tego? czyli w 4 cylindrach by mial 1.33, i z tego wyciagneliby 150KM, czyli tak jak w 1.4 150KM które jeżdżą (po 2012 roku oczywiście #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)), w każdym VAGu, od leona po passata czy superba
@stillhet: #!$%@? chcesz mi powiedzieć, że fabia z 1.4 68KM nie wyje przy 140km/h? Ona w ogóle tyle osiąga? To ma być
  • Odpowiedz
@kapslusz: Bardzo ładny kolor oraz model! Jakbym kupował i stać było mnie to bym brał wersję RS! A i reflektorowy są zajebiaszcze! ()

  • Odpowiedz
@kapslusz ten zapach w nowym aucie (ʘʘ)
Pamiętaj: zmień rozrząd, filtry, olej. Niby #!$%@? zawsze mowia, że zrobione ale dla świętego spokoju... ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Gratuluję zakupu.
  • Odpowiedz
@kapslusz:
Tak na poważnie pytanie, co kieruje osobami kupującymi skodę fabię. Przecież to ani nie wygląda, anie nie wygodne. Do miasta to to się nie nadaje, a jadąc nią w trasę miałem wrażenie jakbym był na koloni karnej.

Pomimo wszystko szerokości i niech służy.
  • Odpowiedz