Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę się z Wami czymś podzielić. Od wczoraj bardzo głośno o SpaceX i Elonie Musku. Wysłałem dzisiaj jednego z memów o tej tematyce do 3 koleżanek i 3 kolegów. Żadna z dziewczyn nie wiedziała o co chodzi, jedna nawet pytała czy to nie dotyczy Rydzyka i jego Maybachów. xD
Co do kolegów, to każdy przynajmniej trochę liznął tematu i wiedział czego tyczy się owy mem.
Nigdy nie byłem zwolennikiem mizoginii, ale jak patrze na zainteresowania kobiet i większość z nich ogranicza się do robienia zakupów i malowania paznokci, to trochę mi ich żal. Od razu chciałbym sprostować, dla wszystkich inteligentnych i rozgarniętych Pań, że wyjątek potwierdza regułę.
#spacex #niebieskiepaski #rozowepaski #przemyslenia #elonmusk
  • 23
  • Odpowiedz
@Nanuno: w zasadzie nie mówi się o tym w mainstreamowych mediach, szczególnie nietechnicznych czy ogólnotematycznych, więc skąd koleżanki miały o tym wiedzieć? Internet ma to do siebie, że możesz znaleźć masę ludzi i zgłębiać z nimi temat, który dla większości społeczeństwa jest zupełnie obcy - jak rakiety.
  • Odpowiedz
@RapRose: Wystarczyło wczoraj odpalić telewizję i jakikolwiek kanał informacyjny lub zajrzeć do internetu. Wszędzie o tym trąbili. Jednak jest to niecodzienne przedsięwzięcie.
  • Odpowiedz
@Nanuno: jakbym zobaczył gdzieś w internecie albo nawet w telewizji jakąś przełomową nowinkę socjologiczną czy medyczną czy coś podobnego, nie wiem czym pasjonują się humaniści, to też pewnie byłoby "meh" i elo, podobnie mam jak widzę na fejsie memy z Magdą Gessler czy podobnym tematem xD
  • Odpowiedz
@dioxyna: Spokojnie koleżanko, nie unoś się. Nie chodzi mi, że nie mają takich zainteresowań jak ja. Po prostu z facetami można pogadać o wszystkim, bo mają chociaż minimalne pojęcie na każdy temat. A większość kobiet ma małe pole zainteresowań.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Absolutnie się nie uniosłam :) Wyraziłam zdziwienie i zadałam pytanie, spokojnie.
Z mężczyznami o wszystkim pogadasz? No nie wiem, ogólnie każdy sie interesuje czym innym i to w sumie chyba tylko tej osoby sprawa co sobą reprezentuje :) zainteresowania przeciętnego człowieka są zazwyczaj ograniczone, a jak ktoś twierdzi, że wie wszystko po trochu to g wie.
  • Odpowiedz
  • 0
@hahe: Nie to, ze dziewczyny interesują się nowinkami technicznymi, ale to ze niewiele jest kobiet w obecnych czasach, które maja rozległa wiedzę na wiele tematów i można z nimi naprawdę pogadać o wielu ciekawych rzeczach. Przynajmniej wnioskuje to z moich doświadczeń. Co potwierdza to powiedzenie. Chyba nie rozumiesz znaczenia tego przysłowia.
  • Odpowiedz