Wpis z mikrobloga

@triuriru: chyba tylko tym - im mniej funkcji tym lepiej, bo mniej może się zepsuć... i tak będziesz np. w zmywarce używał jednego programu. A w piekarniku nigdy nie użyjesz rożna....
@triuriru: jeśli budżetowa to rozejrzyj się po outletach lub serwisach agd. Taki serwis potrafi sprzedać pralkę za 40-50% ceny z gwarancją (swoją) na pół roku. Warte rozważenia, przy komplecie agd oszczędź takie 3-4k, a raczej wszystko nie padnie za 6mscy i 1 dzień. ;)
@triuriru: Możesz też w outletach szukać (na allegro oleole ma outlet i ktoś tam jeszcze) typu lodówka zarysowana z boku za cenę -200zł. Ale dużo tu nie oszczędzisz, chyba, że zarysowana+wgnieciona, ale wtedy może coś szwankować w niej..
@triuriru: osobiście mogę polecić pralki LG te modele, które są produkowane w Polsce.
Co do Samsunga - jeśli chcesz brać np. budżetową lodówkę to odradzam. Dla mnie to ona brzęczy i jest to strasznie irytujące... O reszcie sprzętu też najlepszego zdania nie mam, ale tego nie słuchaj bo to tylko moje wnioski na podstawie opowieści innych.

Unikaj pralek beko itp. z produkcją turecką. Z tego co czytałem (jak ja kupowałem pralkę)
@triuriru: mam w domu i mieszkaniach na wynajem pralki LG modele za 1000 zł. Moja w domu przy 3 dzieci lata codziennie od 6 lat i nie ma z nią problemu, pozostałe tez spoko, jedna raz polała ale studenty zapchały filtr. Piekarniki, mikrofale możesz spokojnie brać gorenje - niedrogie i tez się spisują. Lodówki samsunga raczej unikaj, ja mam droższa side by side i jest ok, ale 2 takie po 1500
@ruchymuchy: Niekoniecznie aż tyle,kupiłem taką zmywarkę Miele za 200 a wytrzymała tylko 3 lata i padł programator.Nawet nie pytałem w serwisie bo po pierwsze pewnie już nie produkują a po drugie cena by mnie zabiła.Ale i tak warto było bo zmywała świetnie( ͡° ͜ʖ ͡°)