Wpis z mikrobloga

  • 1
#warszawa #pracbaza #zarobki
Mam możliwość przeniesienia się do Warszawy i rozpoczęcia bardzo interesującej mnie pracy, ale miałbym zacząć na stanowisku asystenckim co wiadomo wiąże się pewnie z małą kasą. I teraz pytanie do was jaką powinienem negocjować kwotę żeby przeżyć bez problemu w stolicy?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RBNG: ale asystent kogo? Napisz coś więcej - jaka branża, co dla Ciebie oznacza „przeżycie”. Bo na tak zadane pytanie mogę odpowiedzieć, że 2k na rękę w zupełności wystarczy, a niektórzy potrafiliby parę stówek odłożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wacek_1984 no wiadomo że najlepiej sam ale na początek to nie będę wybrzydzal. Dodam jeszcze że firma znajduje się na terenie Poleczki Business Park. Czy gdzieś tam niedaleko znajdę jakieś spoko i bezpieczne osiedle albo gdzie szukać z dobrym dojazdem komunikacja miejska tam?
  • Odpowiedz
@RBNG: Jak chcesz mieszkac sam, to za 1.5k + oplaty wylapiesz jakas fajna mala kawalerke NIE na zadupiu, tylko sie nie zniechecaj jak na poczatku znajdziesz cuda typu wczesny PRL za 20 m^2, 1300 + 500 czynszu xD
Karta miejska 280 PLN za 3 miesiace bez znizek [wszystko w granicach miesta wliczajac pociagi regionalne], jak masz Karte Warszawiaka [rozliczasz tu podatki] to 250 PLN.

https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/ tu posprawdzaj dojazdy

Zarcie w sklepach raczej tyle samo kosztuje co w reszcie kraju, w knajpach pewnie wiecej, ale nie mam porownania, o imprezowaniu tez sie
  • Odpowiedz
A, i a propo "bezpiecznego osiedla" - moze sie myle, ale brzmi to troche jakbys oczekiwal niebezpiecznego miasta.


@DryfWiatrowZachodnich:
moze nie, ale jak sie nie zna miasta to wiesz, wlasnie zeby na to nie trafic

Poza patorejonami Pragi Polnoc
  • Odpowiedz