Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie byłem w weekend na imprezie i wydarzyła się dziwna sytuacja, mam bardo mieszane uczucia co do tego ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Była to domówka u kumpla, przedział wiekowy 25-31 lat, chyba z 15 osób. Mój kumpel A przyszedł z koleżanką, tylko kilka osób ją znało. Dziewczyna bardzo niska, naprawdę 150 cm to max, drobna, ładna z buzi. I jeden z moich kolegów B przedstawił jej się, coś tam porozmawiali i nagle przerzucił ją sobie przez ramie... Wszyscy hahaha, hihihi, ale jej się to nie spodobało, miała na sobie sukienkę, powiedziała, że ma ją postawić na ziemię, ale kolega i cała reszta dalej ha ha, he he, że to tylko żarty, dziewczyna znowu powiedziała, że ma ją zostawić tylko już zdecydowanie i w końcu zaczeła się trochę wyrywać.
Kolega w końcu ją postawił na ziemię no i wywiązała się dyskusja między dziewczyną, kolegą B, i resztą ludzi. Ona powiedziałą, ze nie życzy sobie takich zachowań żeby obcy facet przerzucał sobie ją przez ramię i jeszcze nawet się nie zapytał czy może i że ona nie jest lalką. Kolega B i reszta znajomych powiedzieli, ze to przecież są żarty na co ona stwierdział, ze żarty to są ale tylko dla nich bo dla niej to nie było śmieszne i że to było dla niej nie komfortowe żeby dopiero co poznany mężczyzna przerzucał ją sobię przez ramię. Kolega B dalej upierał się, ze to był żart, a ona dalej mówiła, ze jej się to nie podobało i że ona przekroczył pewną granicę i że powinien ją przeprosić, koniec konców kolega rzucił tylko sorry, a ta dziewczyna porozmawiała chwilę z kumplem A, z tym z którym przyszła, i zaraz poszła.
Jak poszła to wywiązała się mała dyskusja na jej temat, że to tylko żarty były, że jest sztywna.
Ale szczerze powiedziawszy jak ja to wszystko obserwowałem to byłem dosłownie zażenowany a w pewnej chwili nawet zły. Bo na początku nie powiem, troche mnie to tez rozbawiło i wydawało mi się to żartem. Ale jak ktoś mówi, nie rób tak, nie lubie tego czy coś tam innego a inni mówią że to tylko żarty były, a ta osoba dalej powtarza, ze nie lubi jak sie tak robi a inni w dalszym ciągu dalej tkwią przy swoim, ze to żarty śmichy hihy to chyba już coś jest nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°). Później nawet miałem trochę żal do siebie, ze nie zareagowałem tym bardziej, ze widac było, ze jej się to nie podoba.
Waszym zdaniem dziewczyna zareagowała za ostro czy to kumpel #!$%@?ł sprawę z znajomymi?

#niebieskiepaski #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 56
MikroblogowaDama: Nie cierpię takich osób jak Twój kumpel. Po pierwsze, różni ludzie mają różne granice nietykalności cielesnej a w tym przypadku była naruszona. Po drugie nie robi się tak z dopiero co nową poznaną osobą... Po trzecie, jeżeli ktos ci mówi przestań, nie rób tak, nie życzę sobie, nie lubię tego to ty ku**a mówisz po prostu przepraszam a nie do jasnej cholery gadasz że to tylko żarty i że nie
@AnonimoweMirkoWyznania buractwo, niestety dość często spotykane... "Hihihi ale malutka jesteś, mogłabyś robić loda na stojąco" ( _) Albo łapanie w talii i komentowanie, że da się objąć dłońmi () Próby podnoszenia, bo "sprawdze czy podniosę Cię jedną reka" Niestety nie zawsze ma się wpływ na dobor towarzystwa. Szkoda, że nie zareagowałeś, ale nie myśl o tym za dużo. Po prostu następnym razem moze zachowasz się
@Catttana: A jeśli to jakiś uraz po gwałcie którego mogła doznać w przeszłości Co miała powiedzieć "Ej puść mnie bo mam uraz po gwałcie którego dokonał mój pijany wujek w dzieciństwie?"
A gdyby niedawno, albo nawet w dzieciństwie była np. molestowana lub zgwałcona i panicznie boi się dotyku? Może ma teraz traumę? Ale przyjmijmy, że po prostu chce być traktowana jak normalny człowiek, a nie jak pocieszny pupilek. I każdy ma prawo do swojej granicy komfortu.
Też bym się nieźle wkurzyła jakby obcy facet wziął mnie na ręce, pewnie przy okazji dotykając gdzie popadnie, a do tego istniało by ryzyko, że każdy zobaczy
sama mam tyle wzrostu i nigdy mnie nie spotkało nic tak żenującego. gość by dostał kopniaka w jaja z miejsca. poziom tego towarzystwa bez komentarza
MetalowaMaciora: Nie no to juz jest bardzo slabe wziac i przezucic sobie przez ramie osobe ktora sie dopiero co poznalo, slabe i dziwne to 0_o. A jeszcze gorsze zachowanie jest jak ta dziewczyna powiedziala zeby on przestal a ten dalej swoje. Poza tym, gdzie byl ten jej kolega i czemu on nie zwrocil uwagi temu drugiemu kumplowi???

Zaakceptował: kwasnydeszcz}