Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem od siostry, że umawia się z frajerami-studenciakami z tindera tylko po to, by nie jeść na obiad w poniedziałek pomidorowej z wczorajszego rosołu, a zjeść w fancy knajpce i jeszcze za to nie zapłacić. Po pierwszych 2 dniach miała na tinderze 200 par. Siostra ma 16 lat.

Mirki, jest to jakkolwiek normalne?

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 92
  • Odpowiedz
@Aedem: Zależy mi na niej, bo jest moją siostrą, a rodzina jest dla mnie ważna i nie chcę, by robiła głupie reczy. Dziewczyna jest niepełnoletnia i w jej wieku są różne pomysły i poglądy, nie koniecznie mądre.
  • Odpowiedz
ja #!$%@? xD dobra szkoda wieczoru na coś takiego


@Skorupczak:
Wręcz przeciwnie, dawno nie przeczytałem czegoś tak głupiego xD. Popełnić przestępstwo polegające na niekorzystnym rozporządzaniu własnym mieniem przez postawienie komuś obiadu. Sądzę, że najlepszy prokurator w Polsce by tego nie udowodnił.
  • Odpowiedz
ile Ty masz lat? 99.9999% facetow na tinderze stawia jej ten obiad z intencja na ruchanie. Nie musi to byc ich pierwsza intencja ale na pewno wtedy jest druga. Kazdy zdrowy facet ma ta intencje zakorzeniona w glowie.


@Gamling: Trochę gadasz straszne głupoty widać, że znając temat tylko z opowieści. Tzn. rozpowszechniasz najbardziej stereotypowe plotki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Sam mam Tindera. I nie szukam przez niego ruchania właśnie
  • Odpowiedz
@m1sti: Raz - zglos adres siostry do Tindera. Tinder jest od 18 lat, ona lamie zasady uzytkowania.
Dwa - zglos co robi siostra rodzicom, ze umawia sie co tydzien z innym, starszym, przypadkowym mezczyzna.
Trzy - uczy sie traktowac mezczyzn jako chodzace portfele.
  • Odpowiedz
@m1sti ty nawet nie wiesz jak to jest kiedy startujesz do rówieśniczki 16 lat a ona zaczyna kręcić z mistrzem po 20, przynajmniej odrazu wiadomo że jest ona nikim wartościowych
  • Odpowiedz