Wpis z mikrobloga

  • 4
Jak ty zapraszasz i to wasz pierwsze to płacisz prosta zasada. Nie wychodzisz na #!$%@?, chcesz mieć kobietę z klasą to tez ja trzeba mieć.
  • Odpowiedz
@krymic1991 ja tam nie wiem, ale wydaje mi się że zapłacić z te kawę to nie problem. Chyba że masz 15 spotkań w trakcie dnia. Nie trzeba przecież na pierwsze spotkania po restauracjach łazić. Ja tam sobie nie wyobrażam nawet dyskusji z dupeczka na ten temat...
  • Odpowiedz
no to zależy już od ludzi. od ciebie i od niej. na tym mógłbym już skończyć. jeśli masz zasadę, że każdy płaci za siebie, to płacisz za siebie. ja zawsze jak chodziłem z kimś, to byłem przygotowany aby być w stanie zapłacić za nas oboje, jednak nie musiałem, bo chciała płacić za siebie. mi to nie przeszkadzało, i jej
  • Odpowiedz
  • 0
@dynamitri twój Cyrk twoje Twoje warunki. Jak zapłacisz 20 zł za kawę to naprawdę dziewczyna jest blacharą. Mówimy tu o 1 spotkaniu wiec jeśli ma dojść do 2 to można się trochę postarać a nie juz wychodzić ze swoimi teoriami.

Ja z kolei ze swojego doświadczenia mogę powidziec, że za 1 spotkanie płaciłem ja. Potem jeśli były następne to po prostu na zmianę. Po prostu mówisz ze dziś płacisz ty i tyle.
  • Odpowiedz