Wpis z mikrobloga

nie wyjdzie z tego ani rodzina ani ślub tym bardziej, biorąc pod uwagę że nie jestem ochrzczony więc nie mogę,


@dynamitri: okej, odpowiedziałeś mi już na pytanie w tym samym czasie co je pisałem xD więc rozumiem. Inny człowiek, inne potrzeby, spoko, twoje prawo. Odniosę się tylko do tego kawałka: wiesz, że bez chrztu też możesz wziąć ślub - cywilny? xD
@Smutas: Ja tez. Za swoja dziewczyne moge zaplacic, ona tez kiedys zaplaci za mnie. Wiem, ze nie wydaje wtedy w powietrze.

Ale na obca laske, ktora moze jedynie stwarzac pozory, ze daje sie poderwac? Nope. Przeciez tym sposobem, taka niunia moze zrec za darmo kazdego dnia, na koszt innego sponsora.
@karabli mowie o kawie. Kawie po 10 zł a nie full opcja obiad. Rozumiesz to ? Wszystko zależy od tej 2 osoby jak się czujesz w towarzystwie, jak się dogaduje cie i czy coś pyka czy nie.

Wydasz 20 zł pykneło ok, można coś kombinować dalej. Możesz zwrócić uwagę jak się zachowuje podczas płacenia, czy jest chętna za siebie zapłacić czy wymaga tego od Ciebie.

No wszystko zależy od sytuacji i kobiety.
mowie o kawie


@Smutas: Nie pijam kawy. Z tego tez powodu, nie umawiam sie na kawy. A skoro sie nie umawiam na kawy, to za nie nie place.

Czy przez takie podejscie nie mialem w zyciu dziewczyn? Nic bardziej mylnego. Poprostu jestem konsekwentny i szukam czegos, co mi pasuje, a nie lowie metoda prob i bledow.

Pykac, albo nie, to moze komus w liceum, czy gimnazjum. Nie jestem stary, ale mam
@karabli kawa to tylko przykład. Naprawdę jesteś tak zamknięty umysłowo żeby nie zrozumieć o co w tym chodzi ? Jak dla mnie możesz sobie nawet gowno z chodnika zamówić jeśli lubisz przy tym siedzieć z kobietą.

Nie musi to być kawa, herbata, gowno z chodnika, sok, gorąca czekolada ? Może nawet piwko.

Brawo za logikę wygrałeś naklejkę mirka roku. Nie umawiaj się, siedz w domu, szkoda mirabelkom dupe zawracać. Potem płacz ze
Nie musi to być kawa, herbata, gowno z chodnika, sok, gorąca czekolada ? Może nawet piwko.


@Smutas: Ciesze sie Twoim szczesciem, ale nie. Pierwsze randki - nie place. Basta. Nie mam przy tym klopotu z nawiazywaniem i utrzymaniem relacji damsko - meskich. Wystarczy sie umawiac z rozsadnymi kobietami. Ciezej je wylowic, ale warto sie wysilic. I mowie tu o czyms bardziej konstruktywnym, niz o oplaceniu kosztow napitku, czy jadla. To jest
@karabli: Proszę bardzo miej swoją, nie popartą żadnymi argumentami opinie i sobie tak rób. Nie zmienisz zdana większości i rzeczywistości swoim postępowaniem.

Rozumiem, że ciężej wyłowić taką, która jest 2/10 i poza jedzeniem nie ma żadnych zainteresowań. No ale płaci za siebie no to jest warta wyłowienia hmmm a czekaj wyławia się to nie ryby ? hmm w gimnazjum tak mówiłeś ?

Powiedz w prot, jesteś sknerą bez gestu i zachować
@dynamitri: po prostu traktujesz związek przedmiotowo, jak telefon Ci się znudzi to też go wymieniasz.

Nie powinieneś się w takim przypadku wypowiadać w Tym temacie z takim podejściem.

po takich doświadczeniach nie zadałeś sobie pytania że coś nie tak z Tobą skoro nikt nie chce z Tobą być /? początkowo pewnie budzisz jakieś zainteresowanie ale jak kobita odkrywa z czasem z czym ma do czynienia to nie chce się męczyć całe
Proszę bardzo miej swoją, nie popartą żadnymi argumentami opinie


@Smutas: Poza empirycznymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zmienisz zdana większości i rzeczywistości swoim postępowaniem.


@Smutas: Nie jestem komformista, jak Ty, zeby ukladac sie z wiekszoscia i zeby zalezalo mi na opini wiekszosci. Robie swoje i dziala perfekcyjnie.

Twoje wynurzenia, z kolei, to krzyk rozpaczy i blaganie o akceptacje. Nie lubie takich ludzi, bo sa niekonsekwentni, nieslowni
@dynamitri: Z Twoich opisów po prostu tak wynika, może nie o tyle że jesteś sam tylko o tyle, że przedmiotowo podchodzisz do związków. Kobieta=produkt, związek=rzecz Jak samochod czy telefon, rzecz nabyta, ma swoją wartość w $$$ można to przeliczać.

@dynamitri: Chcesz zbudować z kimś relacje, wyjść na faceta a mówisz że nic nie oczekujesz ? sprytne ale to taka otoczka fałszu.

TAk w sumie to co ty chcesz mi udowodnić?