Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, myślę że warto promować takie zachowania wśród sprzedających dlatego chcę opisać sytuację jaka mnie ostatnio spotkała ze #kuzniagier. Zamówiłem książki do #rpg w systemie #graotron. Wśród nich były zasady gry, przewodnik po #westeros oraz starter. Nie zależało mi jakoś na czasie ale okazało się że z różnych przyczyn sklep nie jest w stanie dostarczyć na czas zamówienia. Po 2 tygodniach otrzymałem paczkę (w międzyczasie miałem informację o opóźnieniu) w której oprócz zamówionych książek dostałem jeszcze podręcznik do #deadlands, sporo innych gadżetów oraz przeprosiny za opóźnienie od szefa sklepu.
Mała rzecz a bardzo cieszy. Polecam wszystkim grającym papierową wersję #got
Pobierz witek84 - Hej mireczki, myślę że warto promować takie zachowania wśród sprzedających ...
źródło: comment_z2xp8EEQZKJFKeH89H8pyWGBiVQxclgG.jpg
  • 5
@witek84 spoko że dali jakieś gratisy ale jednak 2 tygodnie spóźnienia nie świadczy dobrze o sklepie. Tobie nie zależało bardzo na czasie, ale gdyby to miał być prezent czy coś?
@soltysek: opóźnienie sie może zdarzyć i wtedy wole być o nim poinformowany żeby moc ewentualnie kupić gdzieś indziej. Z mojej komunikacji ze sklepem wynikało ze jest to raczej nie standardowy problem (kadrowy z tego co zrozumiałem) niż permanentny stan. Jednak póki co zamówiłem u nich jedna rzecz.