Wpis z mikrobloga

@sejsmita: o taką recenzję mi już od paru dni chodziło, dzięki; czytałem już książkę i kminiłem, czy warto tracić czas na serial. widzę, że nie. same zdjęcia i efekty to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@enforcer: Paradoksalnie, jakby dobrze ugryźć to drewno, to mógłby dać radę. Może xD

@Hjuman: To nie jest recenzja, tylko tekst w---------o widza. :D A jakby Cię gniotło w środku, że może jednak to możesz zobaczyć pierwsze 3 odcinki, w których skondensowano całe zło serialu. Choć pierwszy imo daje i radę i jest chyba najlepszym z całości.
  • Odpowiedz
@Lisaros: żartowałem z madkami, ale fakt, że rodzinka dostała zdecydowanie za dużo czasu i nic nie wnosi do historii. Mogliby poświęcić więcej czasu na narrację zza kadru, lub jej dopracowanie, tak charakterystyczne dla noir i detektywów, którzy dzielą się uwagami i podsumowują wydarzenia. Tu to jest, ale koszmarnie zaimplementowane. Szkoda, bo głos Kinnamana nawet pasuje, zalatuje riddickiem czasami.
  • Odpowiedz
@sejsmita: miałem wiekie nadzieje z tym serialem i zostały mi jeszcze 2 odcinki do końca. Na początku było w miare OK, ale później coraz dziwniej... Tłumaczyłem to sobie gatunkiem, za którym nie przepadam, ale wiem jedno - 'wincej cyckuff' ( ͠° °)

Na chwile obecną: 5/10 bo jest...
  • Odpowiedz
@sejsmita: nie stać było ich na licencję na Hendrixa też i powstał hotel Kruk..
Scena w hotelu z Ruskiem w książce trwają chwilę atu k---a p---------e o szopenie 10 minut i tak dalej plus jakieś kreowanie tym postaci na jakiegoś rewolucjonistę i Miriam w książce była pięknością a tu jakaś stara d--a..
  • Odpowiedz
@sejsmita:
Bardzo dobra recenzja. Lubię cyberpunk i strasznie chciałem dać mu szanse ale od czwartego odcinku ogladalem serial i mirkowałem na telefonie bo mi się nudzilo. To był material na 2h filmu a nie 10h serialu.
  • Odpowiedz
@Walkiria81: Panny ładne, a JK tak przykoksił, że szczęka w ziemię. :)

@piaskun87: Również miałem nadzieję, że coś z tego będzie, chociaż drugi trailer zasiał solidne ziarno zwątpienia. Przy 3. odcinku wiedziałem, że po prostu nic z tego nie będzie. Wielka szkoda, bo tego typu produkty są rzadkością.

Tłumaczyłem to sobie gatunkiem, za
  • Odpowiedz
@vateras131: ja też obejrzałem The Machine, film jest super. Traktuje o bardzo ciekawym okresie z powstawania pierwszych androidów, gdzie sztuczna inteligencja jest już wynaleziona i zostaje "włożona" w ciało. Muzyka też jest kapitalna.
Lisaros - @vateras131: ja też obejrzałem The Machine, film jest super. Traktuje o bar...
  • Odpowiedz
@sejsmita: Ależ to pięknie napisane. Wszystko co myślałem potrafiłeś ładnie opisać. Wielki zawód z tym serialem. Miała być b---a a wyszło gowno. Poziom seriali z kanału Sci-fi na kablówce.
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: Dzięki. Również bardzo żałuję, stąd ten w---w. Najgorsze jest to, że twórcy mieli od groma materiałów do inspiracji, jak to poprawnie nakręcić. Choćby w sferze kryminalnej - jest mnóstwo udanych filmów z philipem marlowem, czy innych (neo)noir mających kapitalną narrację pierwszoosobową. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego z tego zrezygnowano. Może dzisiejsza widownia docelowa nie kupiłaby tego?
Tak czy siak, po ocenach w necie widzę, że widzom się podoba, więc szanse
  • Odpowiedz