Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: ciosy idące za konkretnym ruchem zawodnika/balansem. To chyba największy update. W sensie jeśli zrobisz unik w lewo to potem dołączając lewy sierp masz cios idący z całym ciałem. Tak samo inaczej będzie wygladac lowkick z normalnej pozycji, a inaczej jak najpierw zaatakujesz lewą ręką i potem prawa noga na pełnym skręcie.
Co do reszty to stuny, ogłuszenia występują dużo częscie, ale nie jest to coś co odrazu cie skreśla i
@Shatter: czyli jak? Wszystko na gardę? Już byłem w mm ale jeden Mirek napisał, ze gowno a recenzji mało i chyba wole poczekać.

Grałem we wszystkie, z ufc 2 byłem dosyć zadowolony ale demo 3 mi nie podeszło, jak finalna wersja? Warto czy poczekać miesiąc aż będzie za 150?
@Shatter: ciekawe czy punktacje naprawili, bo poza tufem nigdy nie wygrałem na punkty.
Nawet jak przeciwnik padał kilka razy na deski od ciosów, broniłem obalenia i przeważalem w ciosach
@sagi: nawet spoko. Online większość meczy w dupe, ale fun jest spoko:D Troche teraz bardziej skupiam sie na Ultimate Team, a w więkości to lokalnie ze znajomymi:) Jesli sportowe gry lubisz to warto, a pewnie za 2 czy 3 tyg cena spadnie
@ETplayer kupiłem wczoraj i wracam właśnie z pracy i bede testował. Oglądałem streamy i mega fun ale jak czytam reddit I forum to ludzie strasznie sie skarżą. Zobaczymy pogram tydzien jak nie będzie podchodzić to odsprzedam