Wpis z mikrobloga

Wynajmuję mieszkanie z dwiema dziewczynami. Wczoraj była inba, bo jedna z nich chciała, żeby jej chłopak został na noc xD. Powiedziałem, że mi to przeszkadza i nie ma mowy, a poza tym umowa najmu zabrania nocowania osób trzecich. Ta od razu, że przecież nikt właścicielowi nie powie i jej chłopak zostaje xD Drugi raz powiedziałem, że nie ma mowy i ma sobie iść. Ona na to, że nie i zostaje. Kazała swojemu chłopakowi iść do swojego pokoju, on poszedł. Na to ja wchodzę tam, łapię go za fraki, ciągnę do drzwi, wyrzucam i każę "#!$%@?ć", zamykam drzwi i staję okrakiem. Współlokatorka dostała jakiejś furii, szarpie mnie i próbuje dostać się do drzwi, ale ja stoję nieubłaganie na straży xD. Po 10 minutach przestała i poszła do pokoju, chyba płakała, ale mam to w dupie. Prawo to prawo, a ja zawsze będę stać na jego straży. A jak chce się #!$%@?ć to może sobie wynająć pokój w hotelu.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
  • 45
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
Dzikie harce i nie mogą się uczyć xD
Biedni studenci

Parę tysięcy osób na miasteczku AGH mieszka i raczej nie trafiają tam osobniki silniejsze psychicznie nastawione na trudne warunki do nauki.
Nawet w zimie śpiewali za oknem do 3 rano, a jak nie daj Boże przyjdzie letnia sesja i Juwenalia, to chyba byście z płaczem do mamy pojechali xD

Pasta czy nie, nie odpisujecie mi, szczególnie w stylu, że się płaci 600zl
@Basiura89: o hui

za multikonto blusior_lupin didou76 keke55 neas45 gung1978 kazodu kamoku kamyku dekoko kioto44 fortyuk kendoko gugu444 kekeko65 katoko55 lukolo22 kuroko76 dekosz55 katioko55 rtyukij dertgh555 tobiasz98 detrymaciej dertgkhy daght66 dsshah66 dertyhui httf33 def444 deff44 michaljj lobbystadaimler haloi retkin98 denn55 mandare mandaret johnuk mendele777 gerentov penn66 martin98 dembele zarzutakcz77 detter peyyy mantyy agon1605 stak45 kuku98 rollouy loku93 mamzodu danielmagicznal deghy shaky777 preczzlgbt dekoko76 malouko66 kamiikou kertuy65 dertyhk christian66 detmichal koralmet defert