Wpis z mikrobloga

Wynajmuję mieszkanie z dwiema dziewczynami. Wczoraj była inba, bo jedna z nich chciała, żeby jej chłopak został na noc xD. Powiedziałem, że mi to przeszkadza i nie ma mowy, a poza tym umowa najmu zabrania nocowania osób trzecich. Ta od razu, że przecież nikt właścicielowi nie powie i jej chłopak zostaje xD Drugi raz powiedziałem, że nie ma mowy i ma sobie iść. Ona na to, że nie i zostaje. Kazała swojemu chłopakowi iść do swojego pokoju, on poszedł. Na to ja wchodzę tam, łapię go za fraki, ciągnę do drzwi, wyrzucam i każę "#!$%@?ć", zamykam drzwi i staję okrakiem. Współlokatorka dostała jakiejś furii, szarpie mnie i próbuje dostać się do drzwi, ale ja stoję nieubłaganie na straży xD. Po 10 minutach przestała i poszła do pokoju, chyba płakała, ale mam to w dupie. Prawo to prawo, a ja zawsze będę stać na jego straży. A jak chce się #!$%@?ć to może sobie wynająć pokój w hotelu.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow
  • 45
  • Odpowiedz
Pasta czy nie, nie odpisujecie mi, szczególnie w stylu, że się płaci 600zl za mieszkanie, to się oczekuje spokoju... jak stare dziadki albo małżeństwo z niemowlakiem.


@NAGI: No nie bardzo rozumiem, wynajmujesz to z 2 osobami, a nie ze nagle tam sie robi 4. Kiedys wynajalem z laskami mieszkanie, to non stop ktos u nich zostawał na noc i potrafiłem rano wejsc do kuchni, a tam 3 chlopa siedzi i
  • Odpowiedz