Wpis z mikrobloga

  • 2
@muchabzz haha mama ostatnio do mnie "Dominika, po tym jak logowałas się na pocztę z mojego laptopa pojawia się błąd przy włączaniu i nie działa żadna przeglądarka" :D :D :D
  • Odpowiedz
@felixa ja jeszcze lepiej, zainstalowałem stery do skanera to mnie osądzili że z innego kompa kupuje im zabawki na allegro, ewentualnie wgrałem wirusa. Oczywiście komp należał do dzieci a na allegro było autologowanie i możliwość zakupów bez logowania się do banku.
  • Odpowiedz
nigdy nie zapomne jak zalatwilem tesciowi jego "wymarzone" auto po dosc okazyjnej cenie.. no super auto cały był w skowronkach a po kilku miesiącach używania zasyfił się wtrysk i mechaniczek go skasował około 1k za całość ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście to była moja wina bo mu załatwiłem gówniane auto xD


@ZnienawidziszMnie: A dlaczego coś takiego zrobiłeś - dlaczego załatwiłeś komuś z rodziny samochód? Przecież to
  • Odpowiedz
@muchabzz:

Kiedyś, dawno temu znajomi poprosili mnie o przygotowanie konfiguracji kompa do złożenia, bo się nie znali. W sensie wypisuję podzespoły na kartce papieru i heja z tym do sklepu. Pamiętam to do dzisiaj. Moja wersja była taka:

Pentium II 300 lub Celeron 300A (był taki moment, że P2 cenowo stało identycznie z Celeronem)
Asus P2B-F lub
  • Odpowiedz
@muchabzz: wiem że tak to jest, a mimo to mnie się nikt nigdy nie czepił, dwa dni laptopa robiłam żeby się wirusa pozbyć, to mówili że i tak super, że się udało ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz