Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz Napisałem komentarz, który nie był początkiem dyskusji, po prostu komentarz ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie za bardzo coś odczułem, bo każda dyskusja to tylko wymiana opinii, przypomniało mi się, że kiedyś tam coś rozmawialiśmy, a że często coś piszesz pod tagiem to pamiętałem.
  • Odpowiedz
@Innowierca: teraz w rapie (jeśli można to jeszcze tak nazwać) dopuszczalne jest tylko gibanie się jak jakiś debil i baaaardzo słaby tekst z pojękiwaniami i innymi dziwnymi dźwiękami. Dodatkowo reszta zrozumiałego tekstu ma dotyczyć hajsu i dziwek. Mocny bas wymagany. Społeczeństwo głupieje a wraz z tym przychodzi muzyka. Taka prawda i nie ma co z tym handlować
  • Odpowiedz
@Purple: A ja pohandluje bo to typowe kwiczenie "kurła giedyś to było". Masz jakiś zaburzony ignorancki pogląd tego gatunku, spowodowany najprawdopodobniej typowym gloryfikowaniem muzyki swojej młodości. I nie żebym cię chciał atakować, tylko ci wytłumaczę dlaczego się mylisz i to co piszesz to nieprawda.

teraz w rapie (jeśli można to jeszcze tak nazwać) dopuszczalne jest tylko gibanie się jak jakiś debil

no tak bo kiedyś raperzy się nie gibali
https://www.youtube.com/watch?v=GZ2ZHkBzmHQ
ale się gibają jak debile co nie? ( ͡
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: jutro przeczytam bo dziś mi się nie chce. Porównaj tylko komercyjny rap z takiego chociażby 2000 roku a teraz. Podziemie ma się dobrze a nawet lepiej niż kiedyś z racji hajsu.
  • Odpowiedz