Wpis z mikrobloga

Kto nie wysłał ani złotówki współczesnym żebrakom z youtube'a plusuje, czy to tucznik, rafatus, bystrzaki itd.
Jestem tu tylko dla beki czasami a nie po to by ich wspierać finansowo. Szkoda mi na nich tracić nawet tych 3zł. Taki tucznik będzie bardziej #!$%@? jeżeli nie wyślesz mu tego 3zł niż napiszesz, że Aga ma długiego kinola. Zauważcie, że próbują robić wszystko na siłę aby tylko kasa się zgadzała. Czekam aż tylko gruby wróci na słuchawkę ale zanim to się stanie to też będą odwalać podobny szajs jak degenerat rafatus.
Za 5 lat zawołam Wszystkich plusujących i przypomnę jak potoczyły się losy naszych bohaterów meliniarskiej telenoweli.
Essa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#patostreamy #danielmagical #rafatus #rafonix
  • 10
@Knax: Znałem go z filmików jeszcze przed remontem więc wiedziałem jaki jest. Miał ogromne szczęście, że zdobył taki hype podczas tego remontu a tylko garstka ludzi znała prawdę o nim. Również nie cierpię na brak gotówki ale nigdy mu nic nie wysłałem i nie wyślę. On jest na tyle fałszywy i bezczelny, że gdyby jego matula się przekręciła od alko to odpaliłby stream'a i ustawił cel na trumnę.