Wpis z mikrobloga

To bedzie teraz piekny czas na kupno karty jak janusze miningu zaleja rynek uzywek kartami typu
Sprzedam 10x 1070GTX
Nieudany prezent swiateczny.
Wyslalem smsa do wszystkich czlonkow rodziny o karte dla mnie i zamiast sie zlozyc, kupili mi dziesiec kart.
"Nowa, naprawde. Otwarte pudelko tylko do sprawdzenia czy dziala, serio"

#bitcoin #altcoin #kryptowaluty #mining #eth
Pobierz
źródło: comment_PqeGwTz9neC6AKArRiwG8yxPfS9HTP7Z.jpg
  • 26
@AmonGoeth: janusze tak zrobią, osoby które siedzą w tym dłużej wiedzą że wszystko co ponad 2$ dziennie z karty jest bardzo dobrym wynikiem i będzie kopał dalej nawet jeśli przez pół roku nie będzie wypłacał monet. Więc nie spodziewał bym się wysypu kart i niskich cen za nowe sztuki. Ja właśnie dokupuje kolejne 16 kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stachu29: ale nie jesteś jednym który tak uważa, FUD jednych przycisnie ale dużo zrobi tak jak ty. Więc trudność i tak będzie rosnąć. Kopacze to cwane bestie, zrobią wszystko by nie być stratnym na tym biznesie a skonczy sie jak sie skonczy.
To nie kopacze sprawiają że kurs rośnie tylko inwestorzy. Wasze kopanie nie podnosi cen.
@matowoszary: moim zdaniem jeszcze nie zejdzie bł nawet po spadku karta będzie robiła 2-3 dolary dziennie. Spadek wg. Mnie będzie gdy wyjdą nowe karty (ponoć w kwietniu). Wtedy ci co mają 1080ti i inne co.mqjq wqrtosc będą chcieli sprzedac póki coś warte bo nowe spowodują spadek cen.
@matowoszary: lipiec - wrzesień 2017 też nie był najciekawszy, choc wtedy ceny poszły w góre ok 20% ale przynajmniej był sprzęt do kupienia, dziś główne hurtownie prawie nie mają top modeli, a najbliższe dostawy planowane po 10, ale tez nie ma co liczyć na większą ilość.